Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.01.13
2055 10 Друкувати

Определен механизм выдачи органами ГНС справки об отсутствии задолженности по налогам и сборам

   
Мінфін
   Наказ
   "Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, що контролюються органами державної податкової служби, та внесення змін до Порядку обліку платників податків і зборів"
   від 12.12.2012 N 1315

   
   З метою поліпшення обслуговування платників податків Мінфін наказом від 12.12.2012 N 1315 затвердив Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, що контролюються органами державної податкової служби, яким передбачено, що зазначена довідка видається державними податковими інспекціями у містах з районним поділом (крім міст Києва і Севастополя), районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонними, об'єднаними, Окружною ДПС - Центральним офісом з обслуговування великих платників податків ДПС та спеціалізованими державними податковими інспекціями за основним місцем обліку платників податків, які звертаються за наданням послуги.
   
   Довідка видається безоплатно на підставізаяви платника податків про її видачу.
   
   Строк розгляду заяви платника податків та видачі довідки або направлення відмови в її наданні становить 5 робочих днів від дня отримання такої заяви органом ДПС.
   
   За наявності у платника податків податкового боргу органом ДПС готується лист платнику податків (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі довідки, який надсилається на адресу платника податків.
   
   Крім цього, внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів.
   
   Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 04 січня 2013 р. за N 62/22594 та набирає чинності з дня офіційного опублікування.
За матеріалами Всеукраїнська мережа ЛIГА:ЗАКОН
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Павел
24.01.13 21:31

Мне одному кажется, что уже давно было 5 дней?

Відповісти
  • Дмитро
24.01.13 21:56

Ліва рука не знає що давно робить права (мається на увазі видає довідки на протязі 5 діб). ПроФФесіонали - з проФФесором на коні:)

Відповісти
  • офигевшая
24.01.13 23:07

Павлу - нет, это "кажется" всем, кроме минфина.

Відповісти
  • Маруся
25.01.13 00:08

Минфин давно надо отделить от налоговой - реалии жизни у нас совсем другие... у Минфина одна песня "Всё на украинском языке" - больше ничего внятного....

Відповісти
  • Маруся
25.01.13 00:10

...можно подумать, что это - не Минфин, а Министерство по популяризации украинского языка и эсколации напряженности в обществе...

Відповісти
  • Nora
25.01.13 00:30

Первый шаг к тому, чтобы сделать данную услугу платной. В выдаче справки для участия в тендере негосударственного предприятия будут отказывать, поскольку ее выдача не предусмотрена ни одним нормативно-правовым актом, ссылка на который в заявке обязательна.

Відповісти
  • Сумасошла
25.01.13 07:24

Все так сложно. почему бы во электронке не давать такую инфу? Или это страшная тайна?

Відповісти
  • Аудитор
26.01.13 07:04

Любі хлопці і дівчата! Як бачите, в черговий раз, цей кримінальний жидо-масонський правлячий клан, який цинічно називає себе елітою українського суспільства, безсоромно і безбоязно здійснює свої злодійські діяння і нахабно вирішує своє абсолютне невміння управляти економікою велетенської європейської країни, за рахунок найбіднішого населення країни. Без кінця, ґвалтуючи усіх нас, на очах усього Світу. Безупинно придумує все нові й нові, незаконні, загалом вбивчі для бізнесу, побори і колосальні хабарі. Та ще й влаштовує всілякі душогубки, із замкненими сартирамию. У вигляді безкінечного вистоювання в чергах, як за важливими документами, так й за, нікому не потрібними папірцями. Типу: безкорисної зміни КВЕДів, здавання абсурдних за своїм змістом, економічно і юридично безграмотних, або пустих цидулок, декларацій тощо. Які по суті справи нічого не вирішують. Тож задайте, кожен, сам собі наступне запитання! Що це є на ділі? Й розтолкуйте своїм близьким і своїм друзям, для чого, уся ця, не безкорисна метушня потрібна. Як, у вигляді банального знущання над нами, нахабних чинуш. Так, й у вигляді, добре налаштованої, системи відбору, у нас, простих українців, усіх прав і свобод, та чесно зароблених нами, матеріальних цінностей. І це, мною названа, лишень малесенька толіка службових поглумів. І, далебі, не найстрашніше зло, із цілої низки сатанинських злодіянь, які здійснюються нинішніми чинушами, усіх рівнів і рангів. Й ніким неприборканих, цілком бездушних олігархів. Бо ви ж усі бачите і на собі кожен день відчуваєте, оцю примітивну маніпуляцію із курсами валют і статистичними показниками інфляції. І, акурат, ви, бухгалтери, кожен на собі, випробував шалений, двоокий тиск, з приводу вимушеної новими хазяями, маніпуляції з обліком і звітністю. А, опісля, щоденне, лякливе очікування, кримінальної відповідальності, від такої примусової, бісової роботи. А далі, добре подумайте над наступним. Як, при видимому невпинному зростанні роздрібних цін: на товари першої необхідності; на комунальні послуги; на ліки і лікування (яке, до речі, по Конституції має бути повністю безкоштовним і для них самих воно таким і є, у лікарні Феофанії та за кордоном), вони офіційно декларують дефляцію гривні. Що являється відвертою і очевидною брехнею з їх боку, і має явні ознаки кримінального злочину. Із цього приводу, виникає, як мінімум, два резонних запитання: 1. Чому, в такому разі, банківські ставки кредитування, неухильно зростають? Адже, якщо мислити логічно, то в умовах дефляції грошової одиниці, ці ставки мають зменшуватися. Інакше, нав’язаний нам цими держимордами, то єсть, самозваними панами без роду і племені, дикунський феодалізм, знищить країну «до основанья, а за тем …». Згадаймо разом, іще недавно, ці ж самі тупоголові і дуже хтиві до дармової наживи жидо-масони, в своїх гімнах і рекламах, виспівували усім нам про світле майбутнє. По факту, тримаючи в своїх кишенях комуністичні (бундо-більшовитські) партквитки. А точніше, квитки суто жидівської партії російської імперії, під назвою «Бунд». А в своїх дубових головах – садистські способи боротьби з інако мислячими. Під апокаліптичним гаслом: «Кто не с нами, то против нас!». Тож не дарма, комуняки і регіонали, виступають єдиним фронтом, не зважаючи на офіційно задекларовані ними, діаметрально протилежні ідеологічні програмні засади (очевидно, що тільки для людського ока). Адже мають спільне і дуже глибоке коріння. 2. Та уважніше придивіться, чому останнім часом, готівкові пенсії і зарплати, вони виплачують, виключно новенькими грошовими банкнотами? І виявиться, що усе це, суто негативне явище, тільки підтверджує прискорене друкування додаткових грошей. І , по факту – є скритим обкраданням простого населення країни. Бо багатії, особливо експортери, на цьому тільки збагачуються. Звісно, що незабаром уся ця тупоумна, копійчана брехня і, важко зрозумілий самообман, призведе до чергової гіперінфляції. Тобто, до чергового колосального зубожіння 90-ста відсотків населення країни. Мабуть ви іще не забули! А хто забув, тому нагадую. Це ж вони (тобто, жидо-масонська група 239 та «к ним примкнувшие», всілякі негідники, такі як: О. Мороз, В. Ющенко, П. Порошенко, В. Терьохін, О. Кужель, Богословська, В. Хорошковський та інші), уже зробили у 90-их роках минулого століття, усіх нас голо задими мільйонерами. На жаль, усе це - чергове, ретельно сплановане ними зубожіння, під виглядом економічної кризи (якої у нас, за умов повної відсутності вітчизняних товарів на внутрішньому ринку країни, не повинно бути. Адже, виробляй: голки, гвіздки, шурупи і так далі, аж до машин та устаткування і продавай на своєму ринку, свої, якісні вироби – а не китайське дермо, і все буде добре), на них самих, мало відобразиться. Оскільки усі вони , давним-давно, живуть в інших світах. І літають сюди, в незаконно займані ними високі кабінети (щоб далі красти), на власних літаках, але за наш рахунок. Щоб переконатися у правдивості моїх свідчень, читайте й дивіться, для наочного прикладу, інформацію про хваленні ними, євро футбольні об’єкти. В яку копієчку вони нам обійшлися. І, що із ними відбувається на наших очах. І решта розумінь їх злодіянь, стане вам зрозумілішою. А це. Штучно збанкрутілі аеропорти. Мало кому потрібен, стадіон у Львові. Славнозвісні потяги Хюндай. Та нові, або «відремонтовані» ними: залізниця і автошляхи загального користування. Адже дороги до їх маєтків, знаходяться у відмінному стані. А наші, загальні, уже тепер мають жалюгідний стан. А, що із ними станеться весною …? І, на жаль, вкрадені у нас мільярди доларів, при нашій мовчазній згоді, вони переховують в численних офшорних зонах. Як і, активно скуповують за них, зарубіжну нерухомість. А дехто із них (Ахметов, Янукович, Азаров, Фірташ, Клюєв, Колєсніков, Тигіпко, Черновецький, Порошенко, Жванія, Г. Герман , Р. Богатирьова й інші), навіть у цих, кризових умовах, продовжують, в рази, примножувати свої багато мільярдні статки. І тільки той, кого це зовсім не цікавить, не бачить за рахунок кого і чого!? Однак майнові надбання наших батьків і дідів, уже майже всі, ними вкрадені. Залишилась іще невеличка частина українських родючих земель. А далі, піде активна торгівля українськими, фізично і психічно здоровими людьми і людськими органами. І прийняття відповідного законодавства, у цьому плані, ними прискорено педалюється. Чого варта тільки варта стаття нового Кримінального кодексу, про обов’язковий розтин тіла, кожної померлої людини. Подумайте самі. Заберуть наші «доблесні» лікарі, у когось із нас, іще живих українців, потрібні їм органи, для подальшого продажу. Що уже, час від часу, трапляється в медичній практиці України. Як і в сотні разів збільшилася кількість безвісти пропавших людей. Молодих і здорових – особливо. А потім, близькі родичі померлого, пробуйте доказати цим суддям-хабарникам та «доларовим засівальникам» їх службових кабінетів, коли тіло, рідної вам людини, грошолюбиві лікарі-драпіжники, розпанахали??? До, чи після її смерті!!! Й усе це, назване і не назване мною, сатанинське дійство, складається у довжелезний і товстезний ланцюг злодіянь. Який має свій початок і , НЕМИНУЩИЙ АПОКАЛІПСИЧНИЙ КІНЕЦЬ!!! , за які, рано чи пізно, але доведеться відповідати. Тож, чи хочемо усі ми, чесні громадяни України: такого злодійського і примітивного управління; таких тупоголових управлінців із гнилими і смердящими тушками; і, такої нелюдської торгівл людьми і людськими органами, в недалекому майбутньому?! А, якщо не хочемо, тоді давайте дружно збиратися на великих майданах міст і сіл, а, при потребі, їдьте до столиці, та й будемо гуртом радитись, як будемо жити і чинити далі. Щоб врятувати себе, своїх дітей і внуків, від повного знищення.

Відповісти
  • КРУТО !!! Крик душі ...
27.01.13 12:01

Крик душі ...

Відповісти
  • Захара
27.01.13 22:46

А ще крик душі...Чому громадяни України повинні платити 17 % податку від свого ДОХОДУ а підприємства 17% від ПРИБУТКУ,ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ,Чому мовчить суспільство.Чи нас все влаштовує?

Відповісти