Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.10.13
643 8 Друкувати

Распечатка фискального отчетного чека в рабочие дни является обязательным

   Ухвала ВАСУ від 07.03.2013 № К/9991/42637/11
   
   Колегія суддів Вищого адміністративного суду України зазначила, що всі режими роботи РРО повинні блокуватися, зокрема у разі перевищення максимальної тривалості зміни. Разом з тим, підсумок розрахунків обчислюється за зміну, максимальна тривалість якої не повинна перевищувати 24 години.
   
   У разі коли підприємство не здійснює діяльність у конкретні дні (підтверджується відповідним наказом по підприємству) та РРО не застосовуються, то відповідно і фіскальні чеки не друкуються.
   
   У робочі дні підприємства РРО повинен бути у ввімкненому стані, і роздрукування фіскального звітного чека є обов’язковим.
   
   Суд наголосив, що підприємство має законодавчо встановлений обов’язок зі здійснення роздрукування фіскального звітного чека протягом кожного робочого дня.

За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Iehbr
21.10.13 10:03

Бредовый суд как и само государство. Если не один аппарат и некоторые вообще не включались.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
21.10.13 10:26

яка СтРАНА - такі й закони...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Inspector
21.10.13 11:08

У робочі дні підприємства РРО повинен бути у ввімкненому стані, і роздрукування фіскального звітного чека є обов’язковим. (С) Гиниальное открытие! Тянет на Шнобелевскую премию! :)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • slav
21.10.13 13:07

Страна - хороша. А держава - маріонетка!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Жираф
21.10.13 13:57

Делайте в дни, когда не распечатан чек, приказ о выходном дне. Нам было такое счастье с субботами, в дозвиле указан был только один день выходной - воскресенье, а субботы были рабочие по необходимости, но пришлось штамповать приказы.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
22.10.13 13:54

А если был рабочий день, но выручку по чекам не били -очень маленькая сума, пробили не следующий день, то что наказ тоже надо?????????????????7

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Inspector
22.10.13 14:18

Елена, вот для таких и предусмотрен штраф 340 грн. за не распечатывание ежедневного фискального отчётного чека. Выручку они по чекам не били....

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
25.10.13 14:18

Inspector, и не только 340. Еще и расчетная операция не проведена, расчетный документ не выдан, выручка не оприходована... Много чего насчитать можно.

Відповісти