Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.10.13
623 10 Друкувати

Физлица смогут пользоваться цифровой подписью от Миндоходов до 3 лет

   За ініціативою Міністерства доходів і зборів України термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться від 1 до 3 років. Такі зміни запропоновані фахівцями відомства в проекті постанови Кабінету Міністрів України щодо Порядку акредитації центру сертифікації ключів. Крім того, до 6 років може подовжитися і термін дії сертифікату акредитованого центру.
   
   За словами експертів Міндоходів, такі новації сприятимуть залученню громадян до активного застосування інформаційно-комунікаційних технологій. Адже наявність цифрового підпису дає можливість фізичним особам скористатися он-лайновими сервісами Міндоходів, зокрема, можливістю подавати річну декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді. Крім того, „електронкою” також можна надсилати і звітність з єдиного соціального внеску.
   
   Загалом, з початку року акредитованими Центрами сертифікації Міндоходів видано 671 тис. безкоштовних електронних ключів. Як і раніше у лідерах серед клієнтів центру – фізичні особи. Послугами центру скористалися 356 тис. таких абонентів, які отримали 414 тис. ключів. Юридичних осіб зареєструвалося 99,6 тис. осіб, вони отримали майже 257 тис. ключів.
   
   Ознайомитися з проектом постанови „Про внесення змін до Порядку акредитації центру сертифікації ключів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2004 року №903” можна на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/116028.html.
   
   Зауваження та пропозиції до проекту протягом одного місяця приймаються за адресами: поштовою – 04655, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Міністерство доходів і зборів України, Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів, електронною – www.minrd.gov.ua а також за адресою Державної служби України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштовою – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 й електронною – mail@dkrp.qov.ua.

За матеріалами Прес-служба Міндоходів
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Аллочка
21.10.13 08:31

А почему бы не сделать бесплатные ключи бесстрочными и для всех?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • IN_NOCHKA
21.10.13 08:35

Ви ще запропонуйте безкоштовне ПО. А за рахунок чого будуть жити айтішники зі своїми Медками, мастерами і т.і.???? Ви хочете щоб одним стрессом у вас було менше - отримаю не отримаю підпис з першого разу, чи приймуть декларацію, ПН, ..., ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Iehbr
21.10.13 10:06

Не вводите в заблуждение, не ключ продливают а сертификат. Ключ всё равно придётся брать через год.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • 1-2-5
21.10.13 11:05

Почему через год, (термін дії електронного ключа для фізичних осіб збільшиться від 1 до 3 років), а сертификаты до 6 лет.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталья
21.10.13 11:11

А разве сертификат и эл. ключи выдаются на разный срок ? По-моему, на одинаковый.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ника
21.10.13 13:21

Это пока, что бы поговорить. А когда сделают, не известно.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
21.10.13 13:22

Наталья. я платила по разным срокам - у меня были разного срока действия.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Aik для всех
21.10.13 20:22

Господа, перестаньте фантазировать. Не могут быть "мухи отдельно, а котлеты отдельно". Сертификат действует ровно столько, сколько действует сам ключ. Аллочка, срок действия ключей не зависит от платности или бесплатности. Сейчас, согласно законодательства, ключ не может быт выдан больше, чем на 2 года. Если сертификаты(ключи) будут действовать 3 года, значит будут поправки в законодательстве. А для всех нельзя. А то у нас в законе написано, что ежели что-то изменилось, нужно ключики менять. А на практике меняешь планово ключи, а у них пол-года назад юрадрес изменился. Ну и почему не поменяли? та некогда... денег жалко... забыли... и еще 72 причины... А Вы бессрочно. И кстати, бессрочно НЕТ НИГДЕ. Все ключи/сертификаты во всем мире имеют срок действия.

Відповісти