Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.11.13
1537 15 Друкувати

В декабре увеличивается размер минимального страхового взноса

   Для фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, розмір єдиного внеску становить 34,7% суми, що визначається такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої чинним законодавством. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу.
   
   Мінімальний страховий внесок для фізичної особи – «спрощенця» визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, тобто на 34,7%.
   
   Розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2013 року становить 1147 грн, з 1 грудня 2013 року – 1218 грн. Відповідно розмір мінімального страхового внеску у грудні становитиме 422,65 грн.
   

За матеріалами Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • колишній
21.11.13 06:05

Та не "у грудні", а "за грудень" і сплачуємо у січні 2014! Відділ перейменувати у Неінформаційно-поганокомунікаційний!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • аса
21.11.13 06:51

Все правильно начислить в декабре, а перечислить вторая часть "балета".

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Олег
21.11.13 07:09

911, нужное напоминание, спасибо!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • аня
21.11.13 10:21

т.,е до 20.12.13 нужно оплатить ЕСВ - 398,01грн, а до 20.01.2014г. - 422,65грн ?!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Незнайка в Солнечном городе
21.11.13 10:30

аня Да.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Егор
21.11.13 11:12

Новость года! Это было известно еще при подписании Закона о бюджете на 2013 год.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ИРИНА
21.11.13 11:12

А еще можно платить поквартально. До 20.01.2014 за октябрь-декабрь2013

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Лилия
21.11.13 12:42

Ну лучше платить ежемесячно

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Тома
21.11.13 14:19

а чего ежемесячно? если есть изменения с этого поквартально

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Тома
21.11.13 14:20

извинити пропустила слово-С этого года поквартально

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • тина
24.11.13 16:58

да , именно поквартально!

Відповісти