Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


20.11.13
1656 15 Друкувати

В декабре увеличивается размер минимального страхового взноса

   Для фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, розмір єдиного внеску становить 34,7% суми, що визначається такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої чинним законодавством. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу.
   
   Мінімальний страховий внесок для фізичної особи – «спрощенця» визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, тобто на 34,7%.
   
   Розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2013 року становить 1147 грн, з 1 грудня 2013 року – 1218 грн. Відповідно розмір мінімального страхового внеску у грудні становитиме 422,65 грн.
   
За матеріалами Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
Рубрика:
Коментарі
  • колишній
21.11.13 06:05

Та не "у грудні", а "за грудень" і сплачуємо у січні 2014! Відділ перейменувати у Неінформаційно-поганокомунікаційний!!!

Відповісти
  • аса
21.11.13 06:51

Все правильно начислить в декабре, а перечислить вторая часть "балета".

Відповісти
  • Олег
21.11.13 07:09

911, нужное напоминание, спасибо!

Відповісти
  • аня
21.11.13 10:21

т.,е до 20.12.13 нужно оплатить ЕСВ - 398,01грн, а до 20.01.2014г. - 422,65грн ?!!

Відповісти
  • Незнайка в Солнечном городе
21.11.13 10:30

аня Да.

Відповісти
  • Егор
21.11.13 11:12

Новость года! Это было известно еще при подписании Закона о бюджете на 2013 год.

Відповісти
  • ИРИНА
21.11.13 11:12

А еще можно платить поквартально. До 20.01.2014 за октябрь-декабрь2013

Відповісти
  • Лилия
21.11.13 12:42

Ну лучше платить ежемесячно

Відповісти
  • Тома
21.11.13 14:19

а чего ежемесячно? если есть изменения с этого поквартально

Відповісти
  • Тома
21.11.13 14:20

извинити пропустила слово-С этого года поквартально

Відповісти
  • тина
24.11.13 16:58

да , именно поквартально!

Відповісти