Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


12.02.14
1085 9 Друкувати

О представлении отчетности по плате за землю в 2014 году

   Прес-служба ДПІ у Шевченківському районі ГУ МДЗ у м. Києві

   Згідно з нормами Податкового кодексу України Центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів щороку розраховує за індексом споживчих цін за попередній рік коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

   Станом на 01.01.2014 нормативну грошову оцінку земель за 2013 рік необхідно індексувати на коефіцієнт індексації, що дорівнює 1,0, який відповідно до пункту 289.2 Податкового кодексу України розраховано, виходячи з індексу споживчих цін за 2013 рік — 100,5%.

   Разом з тим, нагадуємо, що згідно з пунктом 286.2 Податкового кодексу України платники плати за землю — юридичні особи та фізичні особи — підприємці самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцем знаходження земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

За матеріалами Головбух
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Жанна
13.02.14 06:37

очень вовремя !

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Люба
13.02.14 06:58

Как всегда, поезд едет мы бежим. ЗАПОЗДАЛЫЕ рекомендации.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Соня
13.02.14 08:08

Похожая статья уже была, так что это просто напоминание

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Света
13.02.14 09:17

В мы позвонили "земельщикам", сказали, что ничего не поменялось. Решили все-таки взять новый "витяг", а цена на землю увеличилась в 3 раза!!! Нам объяснили, что меняется 1 раз в 7 лет. Пишлось перездавать декларацию.(У нас арендная плата за землю)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ольга
13.02.14 11:05

Света - где вы брали "витяг"???? у вас проведена денежная оценка земли?????

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Натали
13.02.14 11:31

Для Светы. Арендная плата за землю определена в договоре аренды на основании оценки земли. Какой вытяг? Если земельный налог - тогда берём справку в Деркомземе о стоимости м.кв земли если не прведена экспертная оценка.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Jene
13.02.14 13:31

Ні, дівчатка, все набагато складніше, у нас (у Кривому Розі) були проведені роботи з оцінки землі і в минулі роки ми платили згідно з оціночною вартістю. Потім рішенням суду цю оцінку було скасовано і тепер платимо згідно ставок ПКУ з урахуванням рішення міськвиконкому. ЦІНА НА ЗЕМЛЮ ЗБІЛЬШИЛАСЬ У 3 РАЗИ! Покращення;)

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Оксана
14.02.14 07:19

А как в других городах? в Харькове не могу в Держкомземе взять справку о стоимости 1 кв. м. земли, надо обязательно иметь кадастровый номер этой земли.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Света
17.02.14 08:14

Для Ольги и Натали В договоре у нас определен процент от "нормативної грошової оцінки земельної ділянки". А раз средняя стоимость земли увеличилсь, то и "нормативна грошова оцінка земельної ділянки" тоже. А в Деркомземе мы берем "Витяг з технічної документації про "нормативну грошову оцінку земельної ділянки". Согласно него и расчитіваем арендную плату на землю.

Відповісти