Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.02.14
3114 6 Друкувати

Как принять на работу сотрудника в выходной день

   Лист Мінсоцполітики від 23.01.2014 № 13/06/186-14
   
   Мінсоцполітики роз’яснило особливості прийняття на роботу працівника у вихідний день. Так, чинним законодавством про працю не забороняється укладати трудовий договір у вихідні дні за умови, якщо зазначені дні на підприємстві є робочими відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку та колективного договору.
   
   Залучення працівника у вихідний день можливе на основі розпорядчого акта власника або уповноваженого органу.
   
   Водночас, відповідно до статті 24 Кодексу законів про працю, наказ про прийняття на роботу, з яким працівник ознайомлюється під розписку, може бути видано як перед допуском працівника до роботи, так і після фактичного допуску. У наказі про прийняття працівника на роботу обов’язково має зазначатися дата початку роботи.
За матеріалами Головбух24
Рубрика:
Коментарі
  • бух
18.02.14 06:20

А для флп, когда весь рынок в воскресенье работает, а в понедельник выходной, так записано в режиме работы и в трудовом договоре? Вчера спросила об этом в центре занятости- пожимают плечами...

Відповісти
  • Алиса
18.02.14 06:40

А что непонятного? Воскресенье для работника обычный рабочий день, выходной - понедельник. Вот если вы решите привлечь его к работе в понедельник, тогда "на основі розпорядчого акта власника або уповноваженого органу" ...

Відповісти
  • бух
18.02.14 06:50

при этом всеобщим выходным днем является воскресенье (ст. 67 КЗоТ).

Відповісти
  • труляля
18.02.14 09:06

2бух читайте КЗоТ дальше. кроме ст.67 есть еще ст.69, как раз для тех у кого "необходимость непрерывного обслуживания населения, т.е. работа согласно графика сменности (например, рынок), тогда воскресенье не является всеобщим выходным

Відповісти
  • предпенсионерка
18.02.14 10:28

для пенсионного стажа главное -не выходной, а с какой даты месяца принят. Потому что если 1 число-воскресенье, и выпринимаете с понедельника -2, то в стаже будет неполный месяц.

Відповісти
  • gggg
18.02.14 13:18

и если уволились в пятницу, а приступили к новой работе через 2 выходных дня в понедельник - тоже в стаже не полный месяц

Відповісти
Коментування новини вимкнено
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
107785 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно