Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.04.17
2521 16 Друкувати

В Україні стало менше безробітних за підсумками 1 кварталу 2017 року

Станом на 1 квітня 2017 року офіційна кількість безробітних, які перебували на обліку в Державній службі зайнятості, знизилася до 406,8 тисячі осіб, що на 13% менше, ніж у відповідний період минулого року (467,5 тисячі осіб відповідно). На одне вільне робоче місце претендувало 6 безробітних (станом на відповідну дату 2016 року – 9 осіб).

Про це йдеться у статистичній інформації оприлюдненій Державною службою зайнятості.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості, зросла на 27 тис., або 16% та становила 199,3 тисячі у порівнянні з першим кварталом 2016 року. При цьому майже половина з них була працевлаштована оперативно до надання статусу безробітного.

Крім того, 59,2 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, збільшилася на 21% та становила 83 тисячі. Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості збільшилася на 27% до 319 тис. одиниць.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння державної служби зайнятості понад 75 тис. безробітних проходили професійне навчання, що на 7% більше, ніж у відповідному періоді 2016 року. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 17% та становила майже 20 тисяч.

Серед безробітних, зареєстрованих в державній службі зайнятості станом на 1 квітня 2017 року, чверть безробітних раніше працювали у сільському, лісовому та рибному господарстві; 17% були зайняті у державному управлінні, обороні, обов’язковому соціальному страхуванні; кожний сьомий, з числа безробітних, раніше працював у торгівлі та ремонті або у переробній та добувній промисловості.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають законодавці, державні службовці, керівники, робітники з обслуговування, експлуатації машин, та працівники сфери торгівлі та послуг.

На 1 квітня 2017 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у порівнянні з відповідною датою минулого року, зросла на половину та становила понад 73 тис. одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 36 тисяч пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічується у сільському, лісовому та рибному господарстві (22%), на підприємствах 5 переробної та добувної промисловості (20%), торгівлі та ремонту автотранспорту (16%). За професійними групами, найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування устаткування та машин (24%), а також на кваліфікованих робітників з інструментом (18%). Завдяки зростанню кількості вакансій та скороченню кількості зареєстрованих безробітних, суттєво знизився дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці. Станом на 1 квітня 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало 6 безробітних (станом на відповідну дату 2016 року – 9 осіб).

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • бух-бух
21.04.17 07:45

Брехня! В фондах безработицы сейчас, как никогда мытарят обращающихся. Люди просто не выдерживают - забирают заявления...

Відповісти
  • !!!!!
24.04.17 19:15

бух-бух, Вполне с Вами согласна!

Відповісти
  • Вася
21.04.17 08:40

Чтобы не сдохнуть с голода они уехали на заработки из этой страны.

Відповісти
  • Радуга
21.04.17 10:14

Вася, согласна. У нас диспетчер уволилась и уехала в Польшу.

Відповісти
  • sk
21.04.17 10:38

Радуга, конечно, если з/п там до 15 тис. в месяц и это низкоквалифицированная работа, после нашей огромной минималки в 3200 для гос.сектора.

Відповісти
  • Бух2016
21.04.17 10:07

Мы, вот праздники-города-улицы декоммунизируем, а до "левой" статистики ДЛЯ партии и правительства никак декоммунизация не дойдет((( Из какой-то виртуальной реальности их сведения.

Відповісти
  • Лето
21.04.17 14:15

Бух2016, Задачи властьимущих :1. Добить страну экономически .2. По максимуму сократить население и в кратчайшие сроки . Даже конкретные цифры названы -8 млн. смогут прожить в этом сельхозкластере вполне комфортно . Остальные просто не нужны.

Відповісти
  • Економіст
21.04.17 10:14

Влада як завжди маніпулює цифрами.Реальним показником офіційної зайнятості є кількість платників Єдиного соц . внеску та її динаміка. На жаль ці цифри влада тримає в таємниці бо боїться правди.

Відповісти
  • Радуга
21.04.17 10:16

Пусть напишут сколько трудоустроились по данным ДФС. Сняли в ФЗ не показатель.

Відповісти
  • Буххххх
21.04.17 10:21

Станом на 1 квітня 2017 року офіційна кількість безробітних, які перебували на обліку в Державній службі зайнятості, знизилася до 406,8 тисячі осіб, що на 13% менше, ніж у відповідний період минулого року....... а где цифра по тем, кто не состоит в службе занятости, кого сняли с регистрации по разным причинам. У нас не только это уменьшилось, но и количество трудоспособного населения, которое просто выехало, кол-во пенсионеров, которые не выдержав издевательств просто умерли.... "хорошо" живем, зато приняли новый метод исчисления прожиточного минимума....вот точно сказано - "минимум", чтоб совсем не сдохнуть...

Відповісти
  • Натали
21.04.17 10:49

Люди бегут с этой страны, а они считают что безработица уменьшилась. Идиоты.

Відповісти
  • Вот-так
21.04.17 14:09

Джордж Орруэлл:"Люди, которые голосовали за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники."

Відповісти
  • Шурик
21.04.17 11:10

Натали, Отмазыватся им надо под выборы. Азаров тоже себя хвалил постоянно, а эти все его птеньчики.

Відповісти
  • 12345
21.04.17 13:03

Принцип "Не важно как проголосовали, важно кто и как посчитал" тут тоже действует?

Відповісти
  • торри
21.04.17 14:50

http://chp.com.ua/all-news/item/48468-rozenko-raskritikoval-glavu-missii-mvf-v-ukraineРозенко раскритиковал главу миссии МВФ в УкраинеВице-премьер-министр назвал его "ужасным непрофессионалом".Павел Розенко считает, что глава миссии Международного валютного фонда в Украине Рон ван Роден не понимает украинских реалий. Об этом он написал в Facebook.Комментируя статью ван Родена на тему реформирования пенсионной системы, он раскритиковал главу миссии."После слов "эксперта", что "основная структура пенсионной системы не изменилась с советских времен", пропало всякое желание читать этот весь бред до конца...", — написал Розенко."Ну а сентенции на тему введения второго уровня – вообще "no comment". Человек просто не понимает, что это такое и как оно все работает... Ужасный непрофессионализм!!!", — добавил он.В своей статье ван Роден заявил, что "введение так называемой накопительной пенсионной системы (второй уровень) в дополнение к действующей системе, на чем некоторые настаивают, не будет иметь особого смысла без предварительного исправления недостатков действующей системы"."Введение накопительной системы было бы преждевременным, учитывая нынешний уровень развития финансовых рынков и нормативно-правовую базу в Украине", — написал глава миссии МВФ.На какой планете этот Розенко находится?

Відповісти