Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


08.05.17
10993 9 Друкувати

Порушення в нарахуванні зарплати є у майже 70% перевірених платників податків - ДФС

Фіскальна служба також виявила 130 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без оформлення трудових відносин, повідомляє УНІАН.

Державна Фіскальна служба в січні-березні виявила порушення податкового законодавства в частині виплати працівникам заробітної плати у 69% перевірених платників податків, повідомила прес-служба ДФС.

Згідно з повідомленням, за результатами перевірок до бюджету донараховано понад 92 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, 21 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і близько 8 мільйонів гривень військового збору.

Фіскальна служба також виявила 130 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без оформлення трудових відносин.

Згідно з повідомленням, для виявлення недобросовісних роботодавців працівники фіскальної служби задіяні у робочих групах з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади.

Представники робочих груп оглядають виробничі, торговельні приміщення, юридичних і фізичних осіб, комерційні підприємства і в разі виявлення порушень проводять роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання. За результатами цих заходів роботодавцями додатково укладено понад 10 тисяч трудових договорів з найманими працівниками.

 

Теги:
Коментарі
  • Олег
08.05.17 09:23

Валяюсь под столом от смеха, 130 неоформленных за квартал, по всей Украине. Вот это эффективность! А теперь представьте сколько миллионов положили проверяющие в карман?

Відповісти
    Оцінити
  • 82
  • 0
  • Елена
08.05.17 12:39

Я балдею с разъяснительной работы

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 0
  • Алекс
08.05.17 12:43

Неправильно читаете, остальное это разьяснительная работа, а те кто не понял разъяснений оштрафовали.

Відповісти
    Оцінити
  • 22
  • 0
  • Катерина
08.05.17 16:28

Алекс, разъяснительная работа на калькуляторе))

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Елена
08.05.17 18:22

Какая то странна бухгалтерия получается... ПДФО аж 92, а ЕСВ лишь 21млн. База то одна быть должна...

Відповісти
    Оцінити
  • 29
  • 0
  • Мария
09.05.17 12:12

В заголовке - о нарушении в начислении з/п, а в тексте - только о нарушении в выплате (мне было интересно, как это 70% предприятий могли неправильно начислять з/п, оказалось, что это просто введение в заблуждение в названии статьи!)

Відповісти
    Оцінити
  • 14
  • 0
  • Просто Мария
10.05.17 16:00

Пройдитесь по ресторанам и кафе, там половина рабочих неоформленны. Мне очень жаль етих работников, ведь останутся без пенсий, а перед страхом что останутся без работы молчат и не требуют об устройстве.

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 2
  • Роман
11.05.17 17:58

А еще бывает, что работники сами не хотят быть официально оформленными из-за боязни потерять право на субсидию. Т.е. работать хотят, з/п получать хотят, а оформления не хотят! Вплоть до фактического увольнения. Как вам такое?

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 1
  • Людмила
15.05.17 15:46

Для Просто Марии: а Вы надеетесь на то что будете получать пенсию?

Відповісти