Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


10.05.17
4406 5 Друкувати

Обговорення 18-19 номера журналу «Бухгалтер911»

Ми раді знову повернутися до вас, дорогі колеги, після довгоочікуваних травневих свят. Сподіваємося, у вас вийшло вдосталь насолодитися квітучою природою, відпочинком на свіжому повітрі і спілкуванням з близькими людьми.

І тепер з новими силами ви, як і наша редакція, готові братися за вирішення складних питань. Як виняток, цього тижня ми обговорюємо теми здвоєного 18-19 номера в середу, але наступного тижня повернемося до звичного ритму і будемо чекати ваших запитань і коментарів у вівторок.

Ви вже встигли прочитати свіжий номер чесного бухгалтерського журналу? Тоді залишайте свої думки і запитання в коментарях.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Наталія
10.05.17 09:27

Добрий день, Редакція! Питання не по темі випуску журналу, але буду вдячна за допомогу. Юридична особа, платник податку на прибуток на заг. підставах та неплатник ПДВ, продаватиме автомобіль фізичній особі. Чи обов'язково проводити експертну оцінку автомобіля? І чи не підпаде ця операція під оподаткування ПДВ, навіть якщо юр. особа-продавець не є платником ПДВ? Вдячна за допомогу.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Редакция
10.05.17 12:38

Наталія, не обязательна экспертная оценка. Если вы неплательщик НДС - не будет НДС с этой операции. На наличное ограничение нужно обратить внимание.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • */*/
10.05.17 11:53

Дивиденты за 2016г. выплачены в январе 17г.,подана ф1ДФ до вступления закона про 9% подоходного,т.е."начислено","перечислено"-18%.Нову звитну подали до 10 мая с "начислено"-9%,"перечислено"-18%(по факту).Правильно? Спасибо

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Редакция
10.05.17 13:54

*/*/, так действительно рекомендовали поступать некоторые налоговики на местах. Но мы такой такой вариант (с отражением переплаты в 1ДФ) не поддерживаем. В любом случае, полной ясности в этом вопросе по сегодняшний день нет. Хотя сегодня уже последний день подачи.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • міла
12.05.17 14:09

Доброго дня, шановна Редакція! Питаннячко не по темі, а саме податкової соціальної пільги в 2017 році, яка з 01.01.2017 року становить 800,00 грн. На основі значення прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленому законом на 1 січня звітного податкового року податкова соціальна пільга (ПСП) у 2017 році надається, якщо розмір заробітної плати не перевищуватиме 2240 грн. (1600*1,4).Разом з тим, для осіб, які утримують двох і більше дітей віком до 18 років, для одинокої матері (батька), вдови (вдівця) або опікуна, піклувальника, які мають дитину (дітей) до 18 років та для осіб, які утримують дитину-інваліда (дітей-інвалідів) віком до 18 років - граничний дохід, що дає право на пільгу, визначається як добуток граничного розміру доходу для застосування ПСП і відповідної кількості дітей. Розмір звичайної соціальної пільги (100%) – 800 гривень (50 відс. від 1600 грн.), підвищеної ПСП (150%) – 1200 грн., підвищеної ПСП (200%) – 1600 грн. Я правильно зрозуміла, якщо осіби, які утримують двох і більше дітей віком до 18 років, одинокі матері (батька), вдови (вдівця) або опікуни, піклувальники, які мають дитину (дітей) до 18 років та для осіби, які утримують дитину-інваліда (дітей-інвалідів) віком до 18 років, отримують дохід в межах до 2240, грн., то їх будуть застосовуватись вище зазначені пільги, а якщо дохід більше 2240 (наприклад 3200 і вище), то пільга не буде застосовуватись? Чи для таких категорій працівників навіть при 3200 будуть застосовуватись вищезазначені пільги?

Відповісти