Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.08.17
9891 5 Друкувати

Деякі нюанси заповнення кодів товарів/послуг в Таблиці платника

Яким чином заповнювати графу 2 Додатку до критеріїв оцінки ступеня ризиків щодо товарів/послуг, які придбавалися у неплатників ПДВ та/або в період коли коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг були не обов’язковими реквізитами?

Починаючи з 01.07.2017 р. реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування (далі — відповідно ПН та РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) може бути зупинена відповідно до п. 201.16 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VІ у разі відповідності такої ПН/РК сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН має право подати на розгляд комісії ДФСУ, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків (далі – Таблиця) за встановленою формою, яка є додатком до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених наказом Мінфіну від 13.06.2017 р. № 567 (далі – Критерії).

При заповненні Таблиці необхідно заповнювати вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі - ДКПП).

При цьому у графі 2 Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов’язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з ДКПП, що таким платником придбавались з метою їх подальшого постачання або для виготовлення товарів/послуг, що на постійній основі постачаються (виготовляються) таким платником.

Заповнення графи 2 Таблиці здійснюється незалежно від того, у якому звітному періоді придбавалися товари/послуги та чи було зазначено при їх придбанні коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з ДКПП.

З питання правильності визначення коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД, зокрема для товарів, які придбавались в період коли код УКТ ЗЕД не був обов’язковим реквізитом або якщо товари придбавалися у неплатників ПДВ, пропонуємо звертатись до Торгово-промислової палати України (її регіональних відділень) або науково – дослідних інститутів судових експертиз.

З питання правильності визначення кодів згідно з ДКПП пропонуємо звертатись до Мінекономрозвитку.

За матеріалами Категорія 101.17 «ЗІР»
Рубрика:
Коментарі
  • Вв
19.08.17 08:33

Кто это писал, вообще таблицу видел? Приобретенные товары / послуги в графе 3. Советскими.......

Відповісти
  • Вв
19.08.17 08:34

Советчики вместо Советскими, Т9.

Відповісти
  • Ната
19.08.17 11:43

С---ки создали монстра, а теперь рекомендации пишут!!!! Надо было сначало до 01.07.2017 подготовить инструкцию для заполнения , рекомендации, а потом запускать этот ужас. У нас все через ж. Сколько пострадало предприятий, так они их площадками назвали, все разрушили обнал, ха-ха как работал обнал так и работает только % подняли, чтобы в налоговую больше занести.

Відповісти
  • СтарБух
19.08.17 13:26

КозлЫ!!!!

Відповісти
  • Міша
19.08.17 16:07

Натуральні КОЗЛИ. Навіщо мучите до сих пір народ. Відмініть негайно блокування ПН .Тупіци дайте перечень документів для подачі скарги,а то хнову будетм по декілька разів повертати.

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
51355 140
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти