Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.02.18
6842 14 Друкувати

У 2018 році прожитковий мінімум зросте щонайменше на 10-12%

У Державному бюджеті на 2018 рік передбачене зростання прожиткового мінімуму на 10-12%. Про це в інтерв’ю тижневику «Аргументи і факти» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У Держбюджеті-2018 зафіксована наша «програма мінімум»: за рік прожитковий мінімум зросте на 10-12%, а від нього залежить більше 80 видів соціальних виплат», - сказав він.

Павло Розенко також наголосив на подальшому зростанні заробітних плат протягом року. «У 2017 році влада зважилася на серйозний крок - одномоментне підвищення «мінімалки» більш ніж удвічі - до 3200 грн. В цьому році ми пішли ще далі, піднявши з 1 січня 2018 р мінімальну зарплату на 17%, до 3723 грн, на 25% підвищили зарплати вчителям, у ході медичної реформи відбудеться зростання зарплат лікарів», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, за підсумками першого кварталу цього року Уряд розгляне можливість чергового підвищення мінімальної зарплати. «Під час розгляду Держбюджету-2018 Президент України запропонував за підсумками першого кварталу розглянути питання збільшення мінімальної зарплати до 4100 грн. Я підтримую цю ідею і переконаний, що у нас для цього будуть всі можливості», - підкреслив Павло Розенко.

Він також додав, що середня заробітна плата в жовтні-листопаді 2018 року може перевищити 10 тисяч гривень.

За матеріалами КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Сомневающийся
09.02.18 01:54

Прожиточный минимум на самом деле в 5-7 раз выше. То, что они называют "прожиточным минимумом" — тот минимум, который с "барского плеча" хозяин-помещик в виде подачки даёт своему крепостному: "на, держи! помни щедрость своего барина и в мыслях на него не греши"

Відповісти
  • Нафаня
09.02.18 12:20

Сомневающийся, Коля на тебе 5 грн. и не в чем себе не отказывай!

Відповісти
  • Кузя
09.02.18 07:30

Сомневающийся, :) То что они называют повышением прожиточного минимума, является простой инфляцией. Плюс/ минус 12%за год - это уже инфляционная классика. 

Відповісти
  • Машуня
09.02.18 07:50

Ох! Лучше бы эти бедные (нищие) умом ограничили себе прожиточный максимум.
Глядишь, и профицит бюджета появился бы... 

Відповісти
  • Екатерина
09.02.18 07:52

Да хотят они поднять еще мин. зарплату, лучше бы прожиточный минимум подняли! При прошлой власти прожиточный минимум был равен минимальной зарплате! Все тарифные ставки и оклады по предприятиям расчитываются из расчета прожиточного минимума! И теперь получается так что сторож тупо отсидев свои часы получает минималку 3723 и к примеру бухгалтер 4900 (с которого приезжающие проверки шкуру дерут) Я не вижу логики занимать ответственную должность, если можно тупо отдежурить сторожем и получать 3723 или 4100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Ирина
09.02.18 08:50

средняя зарплата будет 10000, а буханка хлеба 100 грн.

Відповісти
  • Марі
09.02.18 10:35

Ирина,
Так середня вже й так 11000. Відстаємо від життя. Покажіть мені де зараз такі ЗП.

Відповісти
  • ^^^
09.02.18 10:33

Лучше бы реальный прожиточный минимум сделали.

Відповісти
  • Ae
09.02.18 10:56

Бла-бла-бла

Відповісти
  • SHADOW
09.02.18 11:35

судя по морде его лица, он себе поднял  прожиточный минимум о-го-го как...

Відповісти
  • )))
09.02.18 12:10

Ну все теперь прокурор не на Сейшелы полетит,  а на Фиджи))))

Відповісти
  • Андрей
09.02.18 12:45

Ну вот толку от их среднеститистического выдуманного прожиточного минимума. На 1723 грн в стране нереально прожить, может поестьи удастся на 57 грн в день, но коммуналку и одежду купить будет уже не за что, остальное уже роскошь...А семье где двое детей, расходы на садики, школы, одежду с обувью надо постоянно покупать, т к дети то вырастают то очень быстро. Сколько надо на семью то? На выживание просто. Без комментариев. Просто у кого есть возможность надо сваливать отсюда поживей

Відповісти
  • SHADOW
09.02.18 13:33

Андрей, свалить не проблема, вопрос куда валить(нас нигде не ждут). новая страна, новые условия. пока все наладиться. хотя может быть там на в начале будет гораздо лучше чем сейчас.

Відповісти