Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.02.18
4291 10 Друкувати

Рівень тіньової економіки України за 9 місяців 2017 р. склав 33% від ВВП

За попередніми розрахунками Мінекономрозвитку у січні-вересні 2017 року рівень тіньової економіки склав 33% від офіційного ВВП, що на 3 в.п. менше, ніж показник за 9 місяців 2016 року.

Головними чинниками, що сприяли детінізації, стали:

  • продовження стабілізації економіки, зокрема помірні темпи зростання виробництва у відповідь на розширення як внутрішнього, так і зовнішнього попиту, стабільність курсу та помірна інфляція;

  • покращення очікувань бізнесу та населення;

  • послаблення інвестиційних ризиків на тлі макрофінансової стабілізації та продовження процесів реформування економіки.

Факторами, які негативно впливали на економіку в цілому за 9 місяців 2017 і зокрема сприяли тінізації, були низька довіра до інститутів влади; виклики стабільності фінансової системи і наявність непідконтрольних владі територій, утворених у ході військової агресії на території країни.

Повний звіт та статистика по галузях (документ завантажується): http://bit.ly/2sr0pD9.

За матеріалами Мінекономрозвитку
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • 123
16.02.18 09:11

Установлено с помощью системы блокировки НН

Відповісти
  • Wonder woman
16.02.18 09:33

Эти сводки и новости уже настолько напоминают советские агитки и отчеты, что становится страшно. Человек, который экономически не подкован, который не видит весь тот кошмар, который происходит сейчас с бизнесом и далек от НДС так же, как от поездки в Париж, поверит и в своих невзгодах обвинит какую-то третью сторону, которая как-то мешает Украине (уже не важно, какую, врагов нажили прилично). А потом мы будем удивляться, а кто ж за них голосует на выборах....

Відповісти
  • ^^^
16.02.18 14:19

Wonder woman, по моему советские агитки давно переплюнули по уровню брехни.

Відповісти
  • Юля
16.02.18 11:19

Wonder woman, так и есть мой знакомы так и рассуждал, удивляясь почему после поднятия минималки бизнес ее не хочет платить и не хотят поднятия  до 4200, после недолгого объяснения на пальцах у него было очень удивленное и озадаченное лицо, признался честно, что об этом он не знал и даже не думал, что так нас красивыми словами разводят.

Відповісти
  • Ксюша
16.02.18 13:38

Юля, А ведь так думает большенство

Відповісти
  • Инга
16.02.18 10:54

По-моему, процент должен быть наоборот

Відповісти
  • Людмила
16.02.18 14:21

Не  така  вже вона й тіньова ця економіка,  якщо  навіть % вирахували...

Відповісти
  • ЛУП-ЛУП
16.02.18 15:14

а МВФ каже 45%!!!

Відповісти
  • 12344
16.02.18 22:09

Так это ж хорошо, шо ЕЕ посчитать можно!!!!!!!!!!!!! Значит не такая ОНА уж и теневая! А, может, для НЕЕ есть своя теневая Стятисьтикя???!!!

Відповісти