Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.05.18
10885 17 Друкувати

Порядок листування через Електронний кабінет

Який порядок листування через Електронний кабінет та як автора електронного листа буде повідомлено про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації запиту в контролюючому органі, та які терміни надання відповіді (на лист, запит, звернення, консультацію тощо)?

Меню «Листування з ДФС» приватної частини Електронного кабінету дозволяє надіслати лист (запит тощо) до відповідного органу ДФС.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Протягом одного робочого дня після надсилання листа до органу ДФС автор електронного листа повідомляється про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації запиту в органі ДФС, до якого даний запит направлено. Інформацію щодо отримання та реєстрації листів в органі ДФС користувач може переглянути в вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету, відправлені листи - у вкладці «Відправлені документи» меню «Вхідні/вихідні документи».

При цьому відповідь на звернення, лист, запит тощо надається контролюючим органом поштою або на електронну адресу, зазначену у зверненні у строки, визначені законодавчими та нормативно-правовими актами, зокрема ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» – для надання відповіді на звернення, ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» – для надання відповіді на запит на отримання публічної інформації та ст. 52 ПКУ – для надання індивідуальної податкової консультації.

За матеріалами Категорія 135.05 «ЗІР»

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ))))
10.05.18 09:00

Скажите все уже посмотрели в кабинете свой показатель Р, что он означает????? 

Відповісти
  • Галина
10.05.18 09:35

Где такой показатель в кабинете?

Відповісти
  • ))))
10.05.18 09:58

Галина, там где и показатель D СЕА ПДВ показники СМКОР

Відповісти
  • ))))
10.05.18 10:10

я просто не пойму как его посчитала, может я не так считаю, у меня за последние 12 месяцев самый большой НДС был  (декларация по НДС колонка Б стр. 1.)  34595грн. а показатель Р у меня 156250грн.  я так понимаю 156250/1,4=111607 (НУ ОБРАТНО ПОСЧИТАЕМ) 111607 это сумма НДС за самый большой месяц. Оно то конечно Мне хорошо, но все таки ОТКУДА такая сумма. 

Відповісти
  • Светлана
14.05.18 17:44

)))),А то что пишут в разьяснении - не получается

Відповісти
  • Светлана
14.05.18 17:42

)))),Считают обьязательства за предыдущие 12 месяцев  все НН

Відповісти
  • Економіст
10.05.18 10:35

)))),Так можна рахувати коли в декларації показані ПН зареєстровані в цьому місяці. Якщо є перехідні (наприклад виписана 28 числом а зареєстрована 2числом наступного ) то такі не враховуються.  Дані показника Р в ел кабінеті розраховані невідомо як .тільки не так як вимагає Постанова Уряду.

Відповісти
  • ОльгаNik
10.05.18 10:12

Девочки, формулы,формулы... сама еще не сверяла.  https://buhgalter911.com/news/news-1036613.html

Відповісти
  • Економіст
10.05.18 10:30

 Показник Р має рахуватись із суми зареєстрованих ПН в одному з 12 попередніх місяців (де найвищий показник по ПДВ) Відтак отримана цифра множиться на 1,4. Проте дані в електронному кабінеті платника не співпадають з розрахованими самостіно (дуже сутєво) ,В чому причина.не відомо.

Відповісти
  • Марі
10.05.18 10:49

Колеги писали, що зараз там відображається вся сума ПДВ по ПН зареєстрованих у попередніх 12 місяцях. Саме зареєстрованих, а не взятих зобов'язань.

Відповісти
  • Марьяна
10.05.18 21:56

Марі, Сегодня сверяла. Сумма выписанных накладных ну и понятное дело зарегистрированных. 

Відповісти
  • Вика
10.05.18 10:51

Полностью согласна с Економист: в эл кабинете этот показатель расчитан за 12 месяцев-причем не с 01 числа а например-если сегодня то с 10.05.2017 по 10.05.2018-Это все не верно-интересно они внесут изменение в алгоритм расчета? В ГНИ говорят: не согласны с суммой Р-направляйте письменный запрос-кто-то это делал уже???

Відповісти
  • Подскажите где найти показатель Р все попорядку.Спасибо.
10.05.18 16:14

Подскажите где найти  в кабинете показатель Р.Спасибо

Відповісти
  • Марина
10.05.18 16:20

Подскажите где найти показатель Р все попорядку.Спасибо.,
в закладке СЕА ПДВ добавили "показники СМКОР" , когда откроете эту закладку выберете сегодняшнюю дату, появиться 05.2018 (т.е май 2018) и после этого появятся числовые показатели D и Р.

Відповісти
  • 1234
10.05.18 17:22

показник Р вибрала період за 04/2018 , і  по рахунку зобов'язання зареєстровані ПН період з 01/04/2017-01/04/2018 сума зійшлась до копійки

Відповісти
  • Х
11.05.18 15:15

А что значит показатель D? У нас 0,17- это что значит?

Відповісти