Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


18.05.18
18950 14 Друкувати

Бюджет — 2019: основні прогнозні показники від Уряду

Урядом внесено до Верховної Ради проект постанови № 8357 про Основні напрями бюджетної політики на 2019-2021 роки.

Під час визначення Основних напрямів бюджетної політики на 2019—2021 роки враховано такі основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України:

  • індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року) — 106,5 відсотка;
  • індекс цін виробників (грудень до грудня попереднього року) — 107,2 відсотка;
  • обмінний курс гривні до долара США (в середньому за період) — 30,5 гривні;

Планується встановити прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2019 р. — 1 853 гривні, з 1 липня 2019 р. — 1 936 гривень, з 1 грудня 2019 р. — 2 011 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

  • дітей віком до 6 років: з 1 січня 2019 р. — 1 626 гривень, з 1 липня 2019 р. — 1 699 гривень, з 1 грудня 2019 р. — 1 764 гривні;
  • дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2019 р. — 2 027 гривень, з 1 липня 2019 р. — 2 118 гривень, з 1 грудня 2019 р. — 2 199 гривень;
  • працездатних осіб: з 1 січня 2019 р. — 1 921 гривня, з 1 липня 2019 р. — 2 007 гривень, з 1 грудня 2019 р. — 2 084 гривні;
  • осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2019 р. — 1 497 гривень, з 1 липня 2019 р. — 1 564 гривні, з 1 грудня 2019 р. — 1 624 гривні;

Пріоритетні завдання податкової політики:

  • перегляд ставок акцизного податку на алкогольні напої, екологічного податку та рентної плати, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промислової продукції (щороку);
  • продовження роботи з поступового наближення ставок акцизного податку на тютюнові вироби до рівня, передбаченого директивою ЄС, шляхом збільшення специфічних ставок акцизного податку та мінімального податкового акцизного зобов’язання на тютюнові вироби на індекс девальвації гривні до долара США;
  • проведення переговорів щодо міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування з Німеччиною, Францією, Індією, Казахстаном, Чорногорією, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Молдовою та внесення змін до діючих договорів України з метою зменшення податкових перешкод для закордонних інвестицій та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і капітал;
  • опрацювання питання впровадження моделі оподаткування податком виведений капітал.
За матеріалами ВРУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Mariya A.
18.05.18 07:48

Только соберусь разбогатеть, то штаны порвутся, то сахар закончится, то бюджет примут...

Відповісти
  • 987654321
18.05.18 08:31

Хорошо не жили, нечего и начинать.

Відповісти
  • 777
18.05.18 09:05

Акцыз то цена ЕС стримиться, а почему не качество подакцизных товаров. 

Відповісти
  • Марийка
18.05.18 09:05

"....проработка вопроса внедрения модели налогообложения налогом на выведенный капитал..."Делаем вывод, готовимся к новым поправкам в Кодекс. Честно говоря страшно становится, какой налог и условия к нему придумают

Відповісти
  • Сергей
18.05.18 13:58

Марийка,Так ведь это только проработка.А введут они его только после...года.Еще мало вывезли капитала в оффшоры,еще не добили страну.Та же история и с законом о евростандартах на шоколад.Еще мало народа накормили пальмовыми маслами ради собственноого обогащения.Отложили до... года.Почерк знакомый.

Відповісти
  • Андрій
18.05.18 11:29

"Планується встановити прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2019 р. — 1 853 гривні" - мені цікаво хто і як розрахував цю суму.....як взагалі на таку суму можна місяць прожити???

Відповісти
  • ^^^
18.05.18 12:28

Андрій, явно от фонаря. 

Відповісти
  • Радуга
18.05.18 11:39

Андрій, у меня тоже такой вопрос возник, а за ним и ответ. Никто не считает за сколько в месяц можно прожить по закону. Это цифры для того чтоб НЕ было возможности применять НСЛ для зарплатных расчетов.

Відповісти
  • *
18.05.18 17:47

Радуга, и не выплачивать социальные пособия тоже. Т.к. в расчет сравнения берется прожиточный минимум. 

Відповісти
  • ?????
18.05.18 12:21

Mariya A. ! А что, в нашей стране еще можно разбогатеть честному нанятому работнику?

Відповісти
  • Ксюша
18.05.18 13:05

Принесли квитанции на электричество. В квитанции написали сколько в какой стране платят и что у нас дешевле всего.  То что пенсии и зарплаты мизерные даже видно и не знают . Думают что у всего народа доход как у них. Сидят пенсионеры на мешках с деньгами и не хотят платить. А инвестиционный климат прям аж сдохнуть хочется. Или они расчитывают на дешевую раб силу в нашей стране. Хочу в верховную Раду депутатом , может и я увижу как у нас народ шикарно живет.А лучше б рассмотрели директивы ЕС по уровню жизни людей.

Відповісти
  • SHADOW
19.05.18 21:46

Ксюша, ну если у Вас есть лишний лям зелени, то думаю можно попасть в раду депутатом, хотя может оказаться что  ляма мало

Відповісти
  • *
18.05.18 17:50

Ксюша, себестоимость добычи наших энергоресурсов, по логике, должна быть меньше, чем на Западе с их зарплатами в себестоимости. Откуда ж у них убытки?

Відповісти
  • Сергей
18.05.18 14:04

Ксюша,Все они знают.Врут они перед Западом об уровне жизни народа.Приписки в статистику делают.Ради кредитов.Чтобы после народу кинуть как собаке обглоданную кость в виде нищенской прибавки к зарплатам и пенсиям дабы не бушевал на площадях.А остальное разворуют.Оттягивают революционный взрыв.Пока молчит народ-воруют дальше.Без кредитов власть бы давно была сметена народом.

Відповісти