Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.07.18
2942 11 Друкувати

У Радуі готують законопроет про обов'язковий техогляд авто з 2020 року

Податковий комітет внесе до параламенту законопроект про обов'язковий техогляд автомобілів з 2020 року, передає кореспондент РБК-Україна.

Профільний комітет Верховної ради (ВР) готує законопроект про впровадження обов’язкового технічного огляду для автомобілів з 2020 року. Про це повідомила голова комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції БПП  Ніна Южаніна,

"Не у підв’язці до законопроекту, а окремо готується зараз комітетом проект закону про введення обов’язкового технічного огляду. Це є обов’язковою нормою, яка повинна бути впроваджена з 2020 року", - сказала Южаніна.

На її думку, обов’язковий техогляд буде впроваджено в строки.

"Ми діємо відповідно до Угоди про асоціацію України з ЄС.  Я  не знаю, яку систему ми запропонуємо, яка буде пропозиція у авторів законопроекту - я не знаю", - додала Южаніна.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Шурик
15.07.18 06:14

Южанина собралась дожить до 20 года, а зря. Вся эта банда воров сидеть должна прямо сейчас.

Відповісти
  • хаха
15.07.18 10:06

Шурик, верхушка потянет за собой всех остальных и в результате окажется, что каждый второй в стране вор, может даже вы.

Відповісти
  • Юра Г.
15.07.18 06:35

Шурик, +100%

Відповісти
  • лллл
16.07.18 08:54

еще ничего не знает, а потом как камнем по голове нам будет их придумки. Заколебали, мы что так мало налогов и сборов платим в бюджет, чтоб еще ТО делать?!

Відповісти
  • Кузя
16.07.18 10:30

Возмущаться против обязательного ТО и отсутствия на дорогах испускающего черные газы и теряющего колеса антиквариата, может только недалекий человек.  На мой взгляд, с засильем евро-хлама и древних изделий советского автопрома на дорогах, обязательное ТО нужно было ввести еще вчера. 

Відповісти
  • Вадя
20.07.18 14:16

Кузя, а может ты денег хочеш дать на хорошую машину или у тебя забрать.

Відповісти
  • Вадя
20.07.18 14:16

Кузя, а может ты денег хочеш дать на хорошую машину или у тебя забрать.

Відповісти
  • Женя
16.07.18 17:32

Кузя, а тем кто ездит на vip-авто,  ТО чего надо делать, чтобы ПДД соблюдали!

Відповісти