Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.07.18
17122 12 Друкувати

З 1 травня 2019 року власників квартир зобов'яжуть платити абонплату комунальникам

Граничний розмір плати за абонентське обслуговування не може перевищувати встановлений Кабміном розрахунок, інформує  Юрліга

З 1 травня 2019 року має бути встановлений граничний розмір плати за абонентське обслуговування в розрахунку на одного абонента для комунальних послуг споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами.

Відповідний проект постанови Кабміну оприлюднено для громадського обговорення.

Передбачено, що максимальна плата за абонентське обслуговування визначається окремо для послуг постачання тепла та гарячої води; централізованого водопостачання та водовідведення; поводження з побутовими відходами.

Абонплата розраховується за формулою і залежить від мінімальної заробітної плати, середнього кількісного складу домогосподарства (2,58 чоловік), коефіцієнта відшкодування домогосподарством витрат, понесених виконавцем при наданні цих послуг (в залежності від послуги: 0,004; 0,0035; 0,0015). Розмір абонплати є результатом множення вказаних показників.

Зауваження та пропозиції до проекту можна направити на e-mail: PohorilaIM@minregion.gov.ua.

Нагадаємо, відповідно до Закону про ж/к послуги, якщо співвласники багатоквартирного будинку не приймуть рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальної послуги протягом певного терміну, між виконавцем і кожним власником квартири укладається індивідуальний договір про надання комунальних послуг. При укладанні індивідуального договору споживачем сплачується плата за абонентське обслуговування, граничний розмір якої визначається Кабміном.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • SHADOW
21.07.18 07:41

мои трубы идут после счетчика и я за них отвечаю(меняю, ремонтирую). а труба(за которую отвечает поставщик) до счетчика течет, т.к. ее уже надцать лет не ремонтируют, не меняют и т.д., а поставщик  и не собирается это делать(у него нет денег на это или забил или тупо чепики забивает в дырки) и с выходом этого закона, получается,  на меня повесят "возмещение домохозяйством расходов, понесенных исполнителем при предоставлении этих услуг" ?
т.е. все для себя любимых, вернее все олигархам контролирующим поставщиков услуг.

Відповісти
  • Тата
21.07.18 10:10

Оплаты только после выполнения работ с жёсткой приёмкой и никакой абонплаты.

Відповісти
  • Думка
21.07.18 17:06

А нашу абонплату нехай заплатить Рева з Гройсманом.

Відповісти
  • @@@
23.07.18 10:31

плата за услуги -это понятно
А абонплата- за что ?
охрененли

Відповісти
  • Лара
23.07.18 11:22

@@@, Абонплата за то, что Вы пользуетесь своей приватизированной (или купленной за собственные денежки) квартирой. Вот только интЭрЭсно абонплата+"експлуатаційні витрати" или только абонплата, но повыше чем "експлуатаційні витрати", т.е. завуалированное автоматическое повышение

Відповісти
  • polus
23.07.18 12:18

ТО що,комунальний майдан ,чи просто поговоримо і проковтнемо?

Відповісти
  • Алла
23.07.18 12:39

А если я здохну завтра, то дарить им мои деньги, которые я могу потратить на себя сегодня? Или я должна сегодня заплатить за того парня, который будет завтра жить в моей квартире (гипотетически)? С какого перепугу? И что будет, если я не стану платить эту абонплату? Мои работодатели не платят абонплату Укртелекому и ничего, телефон не отключают, все тип-топ, 

Відповісти
  • Iren
04.08.18 23:38

А как быть пенсионЭрам? Песня то у них даже не 3200? И шо таки ни есть, ни пить, ни жить? А давайте ещё и за воздух, которым дышим, абонплату брать! А лучше пусть гореПравители проживут на 1435 гр в месяц!

Відповісти
  • нищеброд
29.09.18 20:41

все хорошо, прекрасная маркиза,летом будем платить за то что у нас в квартире стоят батареи отопления, которые стоят с незапамятных времен, тоесть с 1963 года, какое отношение они имеют к этим батареям??? Теперь за те трубы которые в квартире,все на месяц уехали в отпуск, ни грамма воды не расходовали, а ты плоти, потому что к тебе подведена вода-которую не то что пить, купаться нельзя, настолько она грязная и не хлорированная. Короче, какие же бедные и нищие наши (честные) правители, никак не могут накушаться!!! Не думают они о том что все их деяния вернутся к ним же бумерангом во сто крат большим чем они чмырили нас быдло, иначе они нас не называют.

Відповісти
  • Я
23.12.18 23:42

Вони дістали вже, я коли дивлюсь рекламу про комунальні платежі, хочеться плюнути в екран. За що ми взагалі маємо їм платити??? Наша нова влада, яка в 2014 році обіцяла підняти Україну, вже довела нас до ручки. В нас вдома маленька дитина, а ми економимо на отопленні. Чому так має бути? І коли вони перестануть вважати людей за дурнів? Всі розуміють, що ця абоненська плата - це просто новий спосіб забрати останнє. Вже просто не можу мовчати!

Відповісти
  • Анонимно
20.04.19 22:10

пора их убивать как они нас обрекают на вымирание

Відповісти
  • Владимир
22.04.19 08:00

Граждане комунальщики и прочие ,,Управители,, уже пора понять,что сказка ,,Приключения Чипполино,, это сказка для маленьких детей, которая учит быть их хорошими,а не ИНСТРУКЦИЯ ДЛЯ ПЛОХИХ ДЯДЕК как обдирать свой народ!!!

Відповісти