Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.09.18
3928 19 Друкувати

Розроблено покроковий план боротьби із корупцією у ДФС

"Вісник. Офіційно про податки"

ДФС України на офіційному веб-порталі оприлюднено для обговорення проект Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік.

Метою Антикорупційної програми є: 

  • створення ефективної системи запобігання корупції в ДФС та її територіальних органах, на підприємствах, в установах, що належать до сфери її управління, здійснення правових, організаційно-управлінських та практичних заходів, спрямованих на ефективне попередження корупції та зниження її впливу на діяльність ДФС; 
  • поліпшення ефективності діяльності структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів щодо запобігання корупції у межах їх компетенції, запровадження об’єктивних критеріїв оцінки діяльності в цій сфері; 
  • посилення управлінського нагляду та внутрівідомчого контролю за належним виконанням органами ДФС антикорупційних заходів; 
  • створення атмосфери неприйняття, осуду та нетерпимості корупції в усіх її проявах працівниками ДФС та її територіальних органів; 
  • налагодження постійного процесу виявлення і оцінки корупційних ризиків у діяльності ДФС та її територіальних органів з подальшим вжиттям заходів, спрямованих на їх мінімізацію (усунення). 

Передбачені Антикорупційною програмою заходи розроблено з урахуванням практики протидії та запобігання корупції в органах ДФС, міжнародних стандартів, досвіду зарубіжних країн, результатів оцінки корупційних ризиків за основними напрямами діяльності (податкова та митна сфери).

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Светлана
04.09.18 07:44

Боремся сами с собой. Ветряные мельницы.

Відповісти
  • ***
04.09.18 11:42

В.И. Ленин Шаг вперед два шага назад

Відповісти
  • SHADOW
04.09.18 07:49

надо не  кровати переставлять

Відповісти
  • Окса Запорожье
04.09.18 07:56

Пчелы против меда.

Відповісти
  • Кузя
04.09.18 08:16

Пошаговый? В каком месте "это" является пошаговым планом ? Сейчас сентябрь, "это" только выставлено для обсуждения. В самом документе указано, что все коррупционные риски должны быть устранены до 31.12.18  и "в межах бюджетних видаткiв". Им самим не смешно? На каких идиотов вообще рассчитано все это? Тошнит просто от этого популизма и непрофессионализма.

Відповісти
  • с/х
04.09.18 08:16

ржу уже от одного названия статьи

Відповісти
  • Muravei
04.09.18 14:32

с/х, Ага, я тоже чисто поржать зашла)))

Відповісти
  • Буржуй
04.09.18 08:18

" - Господин Президент, Я все равно не могу поверить что Вы убили Дракона, это выше моих сил. - Не веришь? - Нет. - Дорогой Мой , Я сам  сначала не верил, но свидетели, факты и наконец Сам покойник...- А что покойник? - Я его спрашиваю, кто тебя убил? А он мне говорит - Ты, Вы!..."

Відповісти
  • XX
04.09.18 08:58

 на 2018 год?!  проект?!  Да???? а когда ж бороться, если скоро новый год?!

Відповісти
  • Бася
04.09.18 09:39

Відповісти
  • Андрій
04.09.18 09:53

Як казав один відомий персонаж "Меня терзают смутные сомнения" 

Відповісти
  • Олга
04.09.18 10:24

Запретили бы им выходить на проверки - вот и вся борьба с коррупцией

Відповісти
  • 123
04.09.18 11:13

Ура! Вот она-радость!

Відповісти
  • Упырь и кол - диалектика
04.09.18 11:25

Эх, заживём!!!

Відповісти
  • Ксюша
04.09.18 11:50

Звучит как анекдот. В школах поборы уже побороли. У знакомых первокласник ., так прям с порога заявили по 5 тысяч на ремонт.

Відповісти
  • Ляля
04.09.18 12:19

Хахахаааааа, а кто Дон Кихот?

Відповісти