Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.12.18
4140 20 Друкувати

Кабмін оскаржить відновлення Насірова на посаді глави ДФС

Уряд подасть апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про його відновлення на посаді, інформує РБК-Україна.

Кабінет міністрів України подасть апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби (ДФС). Про це заявив народний представник уряду в парламенті Вадим Денисенко, передає РБК-Україна.

Денисенко зазначив, що раніше Кабінет міністрів прийняв абсолютно законне рішення про звільнення Насірова.

"Наразі в уряді немає офіційного судового рішення по відновленню його на посаді голови ДФС. У той же час, уряд ухвалив абсолютно законне рішення про звільнення Насірова і, звичайно, буде подавати апеляцію на рішення про його відновлення на посаді", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, сьогодні суд відновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби.

31 січня Кабінет міністрів звільнив Романа Насірова з посади голови ДФС України. За словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, комісія Нацагентства з питань державної служби надала відповідний дозвіл.

25 січня Кабінет міністрів України направив на перевірку в Національне агентство з питань державної служби подання на звільнення відстороненого голови Державної фіскальної служби.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Алла
12.12.18 09:42

Головне, щоб встигли, поки термін не закінчиться...

Відповісти
  • Честный труженик своей страны
12.12.18 09:50

Наше правительство, президент, ген.прокурор, парламент и иже с ними напоминают компанию клоунов, дурачущих своих граждан и веселя весь мир, и которых имеют такие как Насиров, и другие фигуранты громких дел. Но против бабла, как против лома-приёма нет. Зарплата всего 18тыс., но залог который внесла за него жена отбить надо..... Позор!!!!!!!!!!!!! Не удивлюсь если вернут Янука, возместят все убытки и наградят за "заслуги" перед отечеством. У нас сидят только те которые украли буханку хлеба и такие как Савченко

Відповісти
  • Ігор
12.12.18 10:30

Ніби КМУ здивовано таким рішенням, ніби не в долі. За продана, кліменко та азарова теж не забувайте турбуватись, та про ректора податкової - мельника. Цікаво, який авторитет буде мати ця істота серед підлеглих. Як підлеглі будуть сприймати його накази бачачи його під лікарняною ковдрою в клітинку?

Відповісти
  • Ворон ворону глаз не выклюет
12.12.18 17:43

Ігор, А підлеглі в ДФС  - на 100% чесні люди, Самому не смішно?

Відповісти
  • ок
12.12.18 10:37

Ігор, думаю ему на подчиненных фиолетово. в клеточку 

Відповісти
  • Ігор
12.12.18 10:52

А який авторитет буде взагалі мати вся податкова серед платників податків? Ми сплачуємо податки щоб мати розвинену, не корумповану державу яка турбується про всіх громадян: дітям освіту з 3-х років та турботу про здоров'я; дорослим гідну працю по здібностям; пенсіонерам піклування.
Вони зараз, перед виборами, всі почали обіцяти нам все тільки передове. Однак, чомусь, всі минули роки вони (та їхні депутати) не тільки в державі не зробили нічого інноваційного, але навіть в своєму бізнесі, тобто для себе, нічого інноваційного не зробили, бо були не здатні. І раптом знайшли в собі сили впроваджувати щось нове.

Відповісти
  • бурундук
12.12.18 15:23

Ігор,Такую как имела до и после будет

Відповісти
  • *
12.12.18 10:30

Залог то  полностью возвращают! На %% попал.

Відповісти
  • Пенсіонер
12.12.18 12:15

Противно,сумно,обідно.Невже ми такі? Невже в цій державі немає моралі  взагалі?

Відповісти
  • **
12.12.18 17:40

Пенсіонер, Невже немає часу вивчити історію починаю.чи з перших київських князів?  Зради, вбивства братів, племінників...Політичні союзи укладалися почергово з усіма сусідами  проти всіх почергово . Нам не звикати. Було монголо-татарське іго, зараз нав'язують турецьке. Аби не обрізали.

Відповісти
  • Шурик
12.12.18 13:20

Пенсіонер,
Мораль? Ви з Канади?

Відповісти
  • ТАНЯ
12.12.18 12:28

Пенсіонер,Посадить человека тоже надо уметь. Его восстановили законно. Наше отношение к этому это эмоции, их к делу не пришьешь. Прежде чем делать картинку, надо думать что бы потом не обделаться. Югик опять сел в лужу.

Відповісти
  • 11232
12.12.18 13:06

ТАНЯ,меня только удивляет, почему наш суд выносит правильные ,да настаиваю правильное с процессуальной точки  (опираясь на закон и указываю на ошибки в процессе увольнения) только Насировым  (нарицательно)
А нам всем объясняет :что мы должны отвечать за все и не только за действия свои ,но и за действию контрагентов  и вообще мы все всегда виноваты!!!
И все время что-то нарушаем (даже если и не мы нарушаем),но должны знать что нарушил другой .
 Нас Всех наказывают копейкой и когда Мы пытаемся в суде доказать ,что не можем отвечать за действия других...
Нам объясняют ,что должны и все !!!
И ни кто из нас не получает обратно ни копейки, только еще больше тратимся на адвокатов и пошлину, с очень обманчивой надеждой :" А вдруг повезет и увидят ,что ты не виноват!!!"  Но нет МЫ все виноваты .
Вот это очень возмущает !!!!
А еще что за этот цирк Мы все платим с своего кармана.

Відповісти
  • ТАНЯ
12.12.18 13:56

11232,Потому что у нас нет таких денег на адвокатов. У нас тысячи людей получили сроки на ровном месте, апелляции не рассматриваются , суды переносят Причина- маленький человек, маленькие деньги. Посмотрите как отбеливают Зайцеву Работает избирательное право. А качество документов передаваемых дел нулевое.Насиров может сто раз вор, но вы докажите. У нас и борьба с коррупцией для картинки в телевизоре.

Відповісти
  • Шурик
12.12.18 13:16

11232,
Если их штрафанут, то даже тогда мы своими налогами заплатим.
Маразм выше крыши. У нас украли ВЛАСТЬ-РЕСУРСЫ, мы платим их долги, ещё из-за их мудизм платить обязаны.

Відповісти
  • 11232
12.12.18 13:35

это точно

Відповісти
  • Алла
12.12.18 13:41

Может, лучше шарики новогодние повесить?
А, редакция? Чего-то для души хочется.
А то совсем гадко...

Відповісти
  • Oleg7
12.12.18 14:23

Алла,
Или сразу бутылки шампанского
с бокальчиками под ними 

Відповісти
  • дина
12.12.18 19:27

якщо б насіров був такий весь невинуватий.. то навіщо лежав під ковдрою...?

Відповісти
  • 123
13.12.18 15:59

А чому під ковдрою немає Супрун У. теж із подвійним громадянством? ха-ха!!!

Відповісти