Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.02.19
10239 10 Друкувати

Уряд буде субсидувати роботодавців, які працевлаштовують осіб предпенсійного віку

Урядом розпорядженням від 20.02.2019 р. № 86-р затверджено план заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії подолання бідності.

Документом визначено конкретні заходи щодо підвищення дієвості політики зайнятості, підвищення грошових доходів населення, забезпечення доступу населення до соціальних послуг, мінімізацію  ризиків бідності та соціального відчуження найбільш вразливих категорій населення.

Зокрема, планується підвищення дієвості політики зайнятості; впровадження нових форм надання державною службою зайнятості послуг населенню та роботодавцям; створення загальнодержавного реєстру вакансій з вільним онлайн-доступом та актуалізацією в режимі реального часу; сприяння працевлаштування молоді та запровадження додаткових стимулів для роботодавців щодо працевлаштування осіб предпенсійного віку, осіб з малолітніми дітьми та осіб з інвалідністю; поліпшення економічних умов розвитку самозайнятості населення тощо.

Реалізація цих заходів сприятиме забезпеченню поетапного зниження масштабу бідності, запровадженню нових механізмів її запобіганню, подоланню соціального відчуження, поліпшенню рівня життя та підвищенню рівня доступу населення до соціальних послуг.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Виктория
22.02.19 09:32

Рубль дадут два отнимут ,такая у них экономика.Итак уже стимул по инвалидам надо не надо бери или плати АХС.

Відповісти
  • Svetik
22.02.19 10:23

Вода водяная и никакой конкретики, одни лозунги

Відповісти
  • Икс
22.02.19 10:53

В рамках преодоления бедности - узаконим бедность минималкой+пенсионер в штате с  пятидневкой  (всеравно на еду и коммуналку не хватит). Шизофренический бред с ологофреническо -идеотическим уклоном , намекающим на рост деградации социальных норм.

Відповісти
  • Мария
22.02.19 12:16

"планируется повышение действенности политики занятости". А создание новых рабочих мест никак не планируется? Или у Гройсмана одно с другим в голове никак не укладывается?

Відповісти
  • RM
22.02.19 13:27

Мария, А чого Ви не хочете створити нові робочі місця ???...., хто Вам заважає. А болить і пече, бо більшість спеціалістів, та не спеціалістів по веденню бух та податкового обліку (Особливо у ФОП-ців) працють офіційно не оформленими.. P.S. Мої спостереження за коментарями на цьому сайті ЗАВЖДИ виглядають 99,9 відсотків НЕГАТИВНИМИ. Майже всі коментарі негативні. Запропонуйти ПОЗИТИВНУ ТЕМУ.а відгуки все одно будуть негативними. Дякую З повагою бух білше 25 років стажу. Можете кидати камінь у мене. 

Відповісти
  • Ирина
22.02.19 14:39

RM,ну зачем сразу камни, вы правы давайте тему позитива, подскажите нашим рабовладельцам верховной зрады как поднять позитивно экономику и что им это сделать ЗАВАЖАЕТ.

Відповісти
  • бурундук
22.02.19 15:00

Ирина,

Позитивно-это к Гройсману. У него все время «улыбаемся и машем»…….И на этом все, позитив ушел помахивая чем-то…


Відповісти
  • данет
22.02.19 16:38

по трудоустройству лиц предпенсионного возраста. а  помочь пенсионерам которые работают ума не хватает.

Відповісти
  • Лицо предпенсионного возраста
25.02.19 11:30

Давайте устроим на работу лиц предпенсионного возраста, чтобы потом они делали выбор, когда наступит пенсионный возраст : зарплата или пенсия ? Законы у нас быстро принимаются, особенно которые позволяют сократить выплаты пенсий!

Відповісти
  • Владимир
25.02.19 13:37

Нормальные инициативы...
НО, какого хрена они не реализованы в первого месяца работы любого госслужащего? Что мешало конкретно? Ничего? - УВОЛИТЬ!!!

Відповісти