Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.03.19
2374 9 Друкувати

Гройсман: у держави немає ресурсів для підвищення мінімальної пенсії на 3000 гривень

За його словами, рішення про підвищення рівня мінімальної пенсії на 3000 грн вимагатиме додатково 270 млрд грн до бюджету Пенсійного фонду, повідомляє УНІАН.

Підвищення рівня мінімальної пенсії українцям на 3000 грн вимагатиме вишукати додатково 270 млрд грн до бюджету Пенсійного фонду, проте держава не володіє такими ресурсами.

Про це під час Години запитань до уряду у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

«Якщо мінімальну пенсію зараз збільшити на 3000 грн, нам потрібно додатково в бюджет Пенсійного фонду 270 млрд грн. Я за це, але я точно знаю, що таких ресурсів у нас точно немає», - сказав він.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
17.03.19 07:27

Да ладно! Т.е. минимальную зарплату поднимать-дааа, плевать обладает предприятие/фоп ресурсами или нет. А вот повысить пенсии, ну простите, баламбас, самим мало! Очень ёмкое украинское словосочетание - влада покидьків!

Відповісти
  • Нина
17.03.19 08:11

Таких как  Коболев и много других подобных зарплату уменьшить до нормальной и  разницу пустить на социалку  или  хотя-бы всю зарплату таких проходимцев  облагать ЭСВ  по полной и вот Вам наполнение ПФУ.  А то они не знают  - Гройсман и ему подобные все это хорошо знают.

Відповісти
  • хаха
17.03.19 10:59

А вы еще выше поднимите минималку

Відповісти
  • ГБ (Главбух)
17.03.19 12:22

Отменить депутатскую неприкосновенность и сделать депутатство общественной нагрузкой, т.е. на безоплатной основе. Сколько денег срезу будет сэкономлено каждый месяц. Вот один из источников экономии денег в бюджете, а не обрекать стариков на голодную смерть и еще при этом делать умный вид. Как же они надоели! 
  

Відповісти
  • Ігор
18.03.19 09:39

Державі ледь вистачає грошей на захмарні зарплати чиновників-мародерів, вони і так вимушені брати відкати, щоб якось вижити - ми йдемо своїм шляхом.
Пенсіонерів багато - президент один.

Відповісти
  • 123
18.03.19 10:29

Ігор,

Відповісти
  • гамлет
18.03.19 10:08

уменьше  свой  апетит  не  по  пол  милиона  спремиями  и  индексацыей  ежемесячной  в  китае  прилюдно  всех  собрали  и  растреляли  мы  уже  видим  как  вы  управляете  страной бандитизм  корупцыя вот  ваша  робота

Відповісти
  • Юрий
18.03.19 10:18

Грося да вы с Петрушей воровать прекратите и деньги появятся что ж тут непонятного?

Відповісти