Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.04.19
4006 15 Друкувати

Безоплатні корпоративи мають податкові наслідки для працівників

Доходи, одержані платником податку у вигляді безоплатного відвідування культурно-розважальних (корпоративних) заходів не є додатковим благом, однак включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу як інші доходи  (п.п. 164.2.20 ПКУ) та оподатковуються ПДФО й військовим збором на загальних підставах. Відповідні роз’яснення фахівців ДФСУ викладені в ІПК від 21.03.2019 р. № 1142/6/99-99-13-02-03-15/ІПК.

Водночас контролери погодились: вартість безоплатного відвідування культурно-розважальних (корпоративних) заходів не є виплатою, яка включається до заробітної плати або до суми винагороди за цивільно-правовим договором. Отже, зазначений дохід не є базою нарахування ЄСВ.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Злой бух
03.04.19 08:34

я стесняюсь спросить, а как определить сумму с которой надо брать НДФЛ и в/з?! Бухгалтер на корпаративе должен стоять и считать кто сколько съел/выпил?!

Відповісти
  • Ігор
03.04.19 10:25

Злой бух, + рахувати хто скільки побачив та почув. Якщо там була музика, кліпи та вистави.

Відповісти
  • 1
03.04.19 10:06

Занавес

Відповісти
  • клава
03.04.19 10:14

очередной "авансовый отчет". там не прокатило, давай здесь натянем

Відповісти
  • клава
03.04.19 10:15

а бумажку в туалет тоже отмерять/считать?

Відповісти
  • бурундук
03.04.19 16:21

клава,

Одно время у нас на фирме считали сколько потрачено метров туалетной бумаги….Читали на этикетке 110 метров, рулон в  день, делили на 15 человек и  возмущенно орали что кто-то играет в туалете в мумию……


Я , так понимаю,это еще не предел звездонутости…..


Відповісти
  • ок
03.04.19 10:19

Индивидуальная налоговая консультация. Кому в голову стукнуло такое спрашивать? Не задавайте идиотские вопросы - не будете получать идиотских ответов 

Відповісти
  • Елена
03.04.19 11:23

Ответ налоговиков вовремя проверки октябрь 2017г. Разделить на всех сумму и....

Відповісти
  • бурундук
03.04.19 16:22

Елена,а  кто ушел раньше?

Відповісти
  • Andrey
03.04.19 11:25

Цікаво, а як і хто буде визначати базу оподаткування? Раз даєте такі консультації, то вже заодно давайте методичні рекомендації, чи вони будуть в інспектора, який прийде на перевірку? 

Відповісти