Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


21.04.14
583 5 Друкувати

Как осуществляется пересчет иностранной валюты в гривну для определения налоговых обязательств по налогам и сборам в связи с изменением порядка расчета официального курса гривны?

   Як здійснюється перерахунок іноземної валюти у валюту України для визначення податкових зобов’язань з податків та зборів у зв’язку зі зміною порядку розрахунку офіційного курсу гривні?
   
   Як відомо, Правлінням Національного банку України видано постанову від 31 березня 2014 року №180 «Про внесення змін до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют та курсу банківських металів». Відповідно до роз’яснень, наданих Міністерством доходів та зборів листом від 10.04.2014 №8414/7/99-99-19-03-01-17, при визначенні податкових зобов’язань з податків та зборів (у тому числі, митних платежів) протягом усього дня застосовується офіційний курс гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, який встановлений Національним банком України, що діє на 00 год. 00 хв. відповідного календарного дня.
   
   Тобто, якщо протягом дня Нацбанком змінено курс валют, при визначенні податкових зобов’язань новий курс починає застосовуватись з 00 год. 00 хв. наступного календарного дня.

За матеріалами ГУ Міндоходів у Львівській області
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • ОТОЖ
22.04.14 09:17

Подскажите , а как быть с русскими рублями если предприятие в Крыму, но не прошло перерегистрацию под Российскую бр. дикцию

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Оля-ля
22.04.14 11:33

А курсовые разницы как начислять они не хотят дать разъяснение?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • запорожье
22.04.14 11:46

а будет ли курс.разница, еси одним днем осуществляются две операции - и акт.вып.работ в валюте, и заход валюты на р/с по этому акту, только валюта заходит на р/с в конце дня (банк проводит по курсу после обеда), а акт проводим по курсу на утро?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Мурка
22.04.14 17:39

Не должно быть разницы за один день, банк тоже не станет курсы НБУ дважды в день закачивать в систему.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ДА УЖЖЖЖ
28.04.14 13:49

Для Мурка-у нас 2 банка и каждый закачивает курсы именно 2 раза в день:если выручка пришла до 14,00-то по курсу до 14,00 (вижу гривневое покрытие вместе с валютной суммой), если после 14,00-то по курсу после 14,00. Не понятно как в таком случае закрывать акты в.р. (если например 1-е событие оплата поступила после 14,00 одного дня, а акт закрыт следующим днем- по какому курсу закрывать акт, и как отражать курсовые разницы????)

Відповісти