Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.09.19
4884 16 Друкувати

Замовлення товару через інтернет-магазин: чи потрібен РРО?

"Вісник. Офіційно про податки".

У разі якщо споживач, використовуючи мережу Інтернет, замовив товар і розрахунок за нього було здійснено за допомогою платіжної системи Portmone, суб’єкт господарювання зобов’язаний видати розрахунковий документ встановленої форми (чек з РРО).

Оскільки споживач, використовуючи веб-сайт (інтернет-магазин), лише обирає товар або послугу, то у разі використання при реалізації товарів (послуг) РРО у чеку зазначаються обов’язкові реквізити, у тому числі назва та код суб’єкта господарювання, адреса магазину, що здійснив реалізацію, тощо, що дає змогу визначити, з ким проведено розрахунки за товари (послуги), та у разі виникнення потреби звернутися для обміну.

Крім того, у разі замовлення товару або послуги представники інтернет-магазину уточнюють з покупцем (замовником), як наявність товару, так і його кількість. А також з’ясовують форму та час оплати.

Враховуючи вказане, суб’єкти господарювання, що використовують веб-сайт (інтернет-магазин) для продажу товарів, робіт (послуг), реєструють РРО на загальних підставах за адресою розміщення таких магазинів, а у разі доставки власною кур’єрською службою можуть зареєструвати РРО на транспортний засіб, яким здійснюється доставка, розрахунковий документ при продажу товарів (послуг) через мережу Інтернет видається у випадку їх безпосереднього надання споживачеві.

ІПК від 18.09.2019 р. № 284/ІПК/10/13-01-05-08-10.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • бух
30.09.19 10:04

супер. а почему нам не дают чеки РРО та же гос.служба, которая принимает оплату через интернет за Витяги? Или Portmone  от других платежных систем?

Відповісти
  • Ирина
30.09.19 18:15

бух,они это аргументируют тем,что "якщо місце розрахунків не  визначено",то можно не пробивать.Письмо было по этому поводу

Відповісти
  • бурундук
30.09.19 10:15

бух,что можно попу-то нельзя дьякону

Відповісти
  • Тиса
30.09.19 15:24

бурундук, может, потому что через попу?

Відповісти
  • злюка
30.09.19 10:14

бух, когда покупаешь канцтвары в налоговой, чек тоже не дают. 

Відповісти
  • Inspector
30.09.19 19:32

злюка,шо, налоговая таки уже ТОРГУЕТ канцтоварами?
Сейчас я разрушу ваш уютный мирок - налоговая не торгует канцтоварами. А торгует ФОП, который арендует торговое место, но то таке...

Відповісти
  • Andrey
30.09.19 18:58

злюка, І коли гроші беруть в податковій на виписку вісника податкової служби, теж не дають, перевірено 

Відповісти
  • Mariya A.
30.09.19 10:16

О! Пошла жара!..
А наложенный платеж?
А наложенный платеж с предоплатой в сумме доставки в две стороны?
Фискализируешь продажу, а товар не заберут просто (((

Відповісти
  • Елена
30.09.19 15:09

Mariya A., наложеній платеж тоже ведь убирают - НЕЛЬЗЯ

Відповісти
  • Светлана
30.09.19 10:26

Mariya A.,спрашивала аудитора, чек выдает не ФОП а транспортная компания и в идеале перечисляет ФОПу на р/сч, выдача ФОПу налички вне правового поля( в смысле никто ничего внятного сказать не может) и транспортники показывают ФОПа в 1 ДФ

Відповісти
  • Юра Г.
30.09.19 10:55

Светлана, ЧЕК ВЫДАЕТ ПРОДАВЕЦ ТЧК ТРАНСПОРТНАЯ КОМПАНИЯ МОЖЕТ ДАТЬ ЧЕК НА СВОИ УСЛУГИ ИСЛИ САМА БЕРЕТ ДЕНЬГИ.

Відповісти
  • Mariya A.
30.09.19 10:34

Светлана, ок, пусть на р/с...  А что написано в чеке? если транспортная компания не знает, что в коробке? пишет со слов отправителя... Т.е. в коробочке должна быть накладная и к этой накладной чек от транспортной компании с суммой. По аналогии: фискальный чек + слип. Согласна - это вариант.
А с наличкой, да - ????? Вот где еще непаханное поле для больной фантазии (((

Відповісти
  • Виктория
30.09.19 16:56

а с какого числа это вступит в силу для 2 группы на едином налоге для интернет-магазина?

Відповісти
  • Анна
30.09.19 20:07

Ну, а если оплата была произведена с личной карты через интернет, нужен РРО??? 

Відповісти
  • Ха ха ха
30.09.19 21:04

Такого намудрили, такая бредятина, а нам теперь гадай

Відповісти
  • олег
30.09.19 23:50

но больше всего мне нравится что карты это наличные. 

Відповісти