Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


25.10.19
2092 0 Друкувати

Продаж талонів на пальне. Чи необхідно реєструватись платником акцизного податку?

Чи повинен СГ, який здійснює реалізацію талонів, смарт-карт тощо на отримання пального, реєструватись платником акцизного податку та складати акцизні накладні?

Якщо з первинних документів суб’єкта господарювання (далі – СГ) - постачальника талонів та/або смарт-карток випливає, що талон та/або смарт-картка на пальне лише підтверджує право отримання на АЗС пального особою, яка його придбаває, та не засвідчує фізичну передачу пального і при цьому договором передбачено передачу/реалізацію талонів та/або смарт-карток, як торгівельної послуги на отримання палива, то такі операції не є реалізацією пального у розумінні п.п. 14.1.212 ПКУ. Відповідно за такими операціями у СГ не виникає обов’язку реєструватись платником акцизного податку, а також складання та реєстрації акцизних накладних.

Однак, якщо за даними первинних документів, такий СГ здійснює операції з отримання від постачальників та реалізацію палива за допомогою талонів та/або смарт-карток на пальне, які отримуються та/або передаються/реалізуються як доповнення до видаткових накладних на паливо, то у цьому випадку у нього виникає обов’язок реєстрації платником акцизного податку та складання акцизної накладної за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального і реєстрації її в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

За матеріалами Категорія 116.13.03 «ЗІР»
Рубрика:
Теги:
Коментарі
У фокусі фото автора
Ушакова Лілія Форма № 1ДФ за 3 квартал: оренда, позики, ФОП, штрафи…...
9517 14
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд