Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.11.19
4750 14 Друкувати

Фонд соцстраху про затримку виплати лікарняних

Управління виконавчої дирекції Фонду соцстраху у Київській області замічає, що останнім часом збільшилась кількість звернень громадян щодо несвоєчасної оплати лікарняних листів.

Вони зазначають, що основним джерелом формування коштів Фонду соцстраху є страхові внески страхувальників та застрахованих осіб. Управління фінансує виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності з певним запізненням в міру отримання надходжень від єдиного соціального внеску. Відтак збільшується кількість звернень громадян як до обласного управління, так і до інших органів влади.

Фонд соцстраху звертає увагу, що це жодним чином не прискорює виплату коштів, адже фінансування відбувається по черговості, відповідно до поданих заяв-розрахунків підприємствами, установами та організаціями. Водночас підготовка відповідей на такі звернення забирає час, увагу і кошти Фонду.

Не існує механізму прискорення виплати лікарняних листів. Усі подані заяви-розрахунки оплачуються виключно в порядку черговості внесення їх в єдину інформаційну базу Фонду. Фахівці фонду радять перевіряти у комісіях (уповноважених) із соціального страхування, що діють на підприємствах, своєчасність прийняття до оплати вашого листка непрацездатності та внесення його до заяви-розрахунку на оплату Фондом.

За матеріалами Києво-Святошинське відділення управління ВД ФСС України у Київській області у facebook

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
08.11.19 07:38

Новогодние подарки отменили, путевки отменили. Теперь можно и больничные отменять!

Відповісти
  • Светлана
08.11.19 07:57

С больной головы на здоровую. Задержка по финансированию идет больше месяца , а они рекомендуют проверять своевременность подачи заявки-расчета. Рассмешили.

Відповісти
  • Ксенія
08.11.19 07:58

Туніядці, коли не прийдеш , то чай п‘ють і триндять, то взагалі може не бути на робочому місці. А тут бач їх відволікли! А те що наш робочий три місяці не може отримати кошти на ліки , так це нічого. Почекаємо , може ласти складе .

Відповісти
  • Александара
08.11.19 09:09

Вот кого надо сокращать вместе с статистикой, всех заставить заработать ту зп на которой они сидят там штанишки протирают.... И да, сократится сумма расходов на содержания фондов, гляди и больничные хоть кому то оплатят :)

Відповісти
  • Наталья
08.11.19 09:10

А почему бы не сделать проще - Фонд ликвидировать. Совсем. Выплату больничных предприятиям производить за счет уменьшения взносов по ЕСВ. Даже если предположить, что будут какие-то злоупотребления на местах, то все равно   суммарно  для бюджета это будет дешевле, чем содержание  монстра ФСС.

Відповісти
  • ^^^
08.11.19 15:12

Наталья, это было бы хорошо, причем дешевле и для бюджета, и для предприятия.

Відповісти
  • Дмитрий
08.11.19 10:01

Надо Дубилету в ФБ эту рацуху кинуть!

Відповісти
  • Надія
08.11.19 10:39

Я с Натальей Полностью согласна.

Я сама бухг. прошла операцию ,все понимают сколько потрачено денег , но бальничных , уже пошел второй месяць еще не получила?? А где штрафы для них. Если мы не заплатим вовремя  налог , сразу штраф и пеня и никто не спрашивает причину?? А где обратная связь наказания. Если не заплатили вовремя платити человеку сумму индексации и штраф и пеню.

Відповісти
  • а у нас
08.11.19 10:57

Так і на поховання навіть затримують! А у нас заявки 4, 8 жовтня профінансували 4 листопада - затримка пів місяця.

Відповісти
  • ок
08.11.19 11:04

охреневшие вообще. время у них забирают отвечать на вопросы. а у людей после больничных они время не забрали 

Відповісти
  • Тетяна
08.11.19 11:32

Повністю згідна з Натальей. Годуємо купу нероб. Зовсім не потрібен цей фонд "кантора, которая выше нашей пишет письма нам, мы их переписываем и направляем конторке, которая ниже нашей"

Відповісти
  • я в шоке
08.11.19 12:13

Тетяна,при чем здесь работники фонда?, денег не дают из бюджета! а кто занимается этим распределением к тому и претензии.

Відповісти
  • Галина
08.11.19 13:44

я в шоке, а кто у нас занимается распределениями??? Правильно! Работники фондов! Быстрее бы поворачивались, а не чаи гоняли!

Відповісти