Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.12.19
1280 9 Друкувати

Уряд збільшив видатки Фонду для виплати лікарняних та декретних

На засіданні 18 грудня Кабмін затвердив зміни до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік. Це друге корегування показників річного бюджету, початкову редакцію якого було прийнято 16.01.2019 р.

За напрямом матеріального забезпечення (фінансування лікарняних, допомог по вагітності та пологах і допомог на поховання) визначено на 1,017 млрд гривень більше, загальна сума видатків склала 15,361 млрд грн.

Зміни пов’язані із фактичним перевиконанням статті доходів бюджету Фонду за рахунок, зокрема, понад прогнозованої сплати ЄСВ страхувальниками (роботодавцями), а також перерозподіленням коштів. Загальні доходи Фонду з урахуванням залишку коштів на початок року визначено в розмірі 25,665 млрд гривень, що більше на 0,996 млрд грн.

Зазначимо, кошти у розмірі 9,37% від ЄСВ надходять на рахунок Фонду щодня, по мірі сплати страхувальниками єдиного внеску. Усі наявні ресурси направляються Фондом на фінансування страхових виплат і матеріального забезпечення одразу після їх надходження.

За матеріалами Фонд соцстраху
Теги:
Коментарі
  • а деньги есть?
20.12.19 09:17

Гончарук созвал экстренное заседание Кабмина.. проблемы с выполнением доходной части государственного бюджета и с финансированием ряда бюджетных программ. (с)
Кризис бюджета на 90% связан с деятельностью НБУ – они обрушили курс спекуляциями, в бюджете Гройсмана курс на конец 2019 должен был 29, а он 23.5...

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • наталія
20.12.19 09:46

а деньги есть?, Какими спекуляциями, хоть про одну вменяемо расскажите? ОВГЗ выпускает Минфин, а не НБУ.  

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 1
  • а деньги есть?
20.12.19 10:57

наталія,
читай-те
 https://newsone.ua/articles/economics/zamorozka-vyplat-ot-kabmina-kto-postradaet-i-v-chem-prichiny-dyry-v-bjudzhete.html?fbclid=IwAR359S4IsbPzxRhhIJ_0OqXLSuVB3I8Zzw6kFlX-6gXF612M8gM91HHl3IE

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • а деньги есть?
20.12.19 10:40

наталія,они все звенья одной цепи ..  Светочи мысли, министры министров

Відповісти
    Оцінити
  • 13
  • 1
  • наталія
20.12.19 12:55

а деньги есть?, Еще раз ОВГЗ выпускает Минфин, а не НБУ! Вопрос был - НБУ при чем, если он не привлекает займы? По поводу звеньев одной цепи - мы тоже звенья этой же цепи, поэтому цепь разорвать никак не можем.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 2
  • а деньги есть?
20.12.19 13:03

наталія,
мы имеем дело с политикой "курсовой пружины". На курс влияют спекулятивные факторы, связанные с операциями нерезидентов на рынке облигаций внутреннего госзайма. Нацбанк искусственно создает дефицит гривны (с)

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • а деньги есть?
20.12.19 13:01

наталія, что за тон? не хамите ник ! - читай-те статью

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Светлана
20.12.19 14:45

Зачем ссориться? Я ,например,просто хочу закрыть оплаты по трем заявкам,чтобы не висела задолженность на конец года.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • а у нас
20.12.19 16:16

Капець, я Фонду заплатила в листопаді більше 120 тисяч, а хочу, щоб повернули 79 тисяч (і це ще багато, просто один декретний добавився!). Питання: ДЕ МОЇ ГРОШІ???? Кожного місяця перераховую 120, забираю 25-80 (частіше 40-50), при збільшенні витрат надсилають "листи щастя": поясніть, чому збільшилися витрати! Де мій майже мільйон гривень на рік дівається?!!!!!!

Відповісти