Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.12.19
5813 11 Друкувати

Податкові накладні за щоденними підсумками: оновлений порядок складання

З 01.01.2020 р., згідно з наказом Мінфіну від 17.09.2018 р. № 763, змінюється Порядок заповнення податкової накладної складеної за щоденними підсумками.

Відповідно до зазначених змін, показники табличної частини розділу Б податкових накладних за щоденними підсумками операцій, повинні заповнюватися за загальними правилами, встановленими Порядком заповнення податкової накладної (наказ Мінфіну від 31.12.2015 р. № 1307).

Даними правилами передбачено заповнення табличної частини розділу Б податкової накладної в розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, а саме:

- у графі 2 зазначається опис (номенклатура) товарів/послуг продавця;

- у графах 3.1, 3.3 - код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з ДКПП;

- у графах 4 та 5 - одиниця виміру товарів/послуг;

- у графі 6 - кількість (об'єм, обсяг) постачання товарів/послуг;

- у графі 7 - ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ;

- у графі 8 - код ставки;

- у графі 10 - обсяг постачання (база оподаткування) без урахування ПДВ;

- у графі 11 - сума податку на додану вартість.

Нагадуємо, що на даний час, платник податку у податковій накладній, яка складається за щоденними підсумками операцій, згруповує в графі "Опис (номенклатура) товарів/послуг продавця" товари/послуги за групами, що відповідають певному коду товару згідно з УКТ ЗЕД / коду послуги згідно з ДКПП, при цьому графи 4, 5, 6 та 7 податкової накладної можуть не заповнюватися.

За матеріалами ГУ ДПС у Донецькій області
Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Милана
23.12.19 20:50

Скажите кому то квитанции о решистрации налоговых накладных сегодня приходили?

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Ольга
23.12.19 21:17

Рано утром отправила на регистрацию- квитанций нет.В эл.кабинете тоже не видно зарегистрированных налоговых 

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • 123
24.12.19 09:09

С 21-го налоговые не регистрируются....

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Л
24.12.19 09:18

Отправила 21.12.2019 - квитанции 1 до сих пор нет. Сегодня переотправила еще раз. Квитанций нет. 

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Маша
24.12.19 09:51

А на горячую линию кто-нибудь звонил?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
24.12.19 14:54

Маша, Я звонила, дозвонилась до их голосовой связи для того, что бы послушать музыку и услышать, что у них нет информации. Предложили перезвонить после 25 декабря! 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Маша
24.12.19 09:53

 21 числа отправили около 30 налоговых. Ни ответа, ни привета. На горячей  линии занято глухо

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталья
24.12.19 11:17

Акцизки регистрируют, налоговые нет. На горячей линии ничего не знают.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
24.12.19 14:44

Замечательно! Действительно и зачем им это надо?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Анна
24.12.19 16:05

Весь день 24.12 эл. кабинет  не работает,вчера отправила на рег. НН не регистрируют сегодня переотправила-тоже нет,2 дня до конца регистрации-а у них глухо как всегда.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Маша
24.12.19 16:23

Дозвонилась в свою налоговую. Говорят, что проблемы с системой. Когда решат - не знают. Сегодня рекомендовали налоговые не регить. Говорят, "В четверг попробуйте." Это нам готовят веселый Новый год? 31 последний день месяца. Регистрируй налоговые - хоть до ночи! 

Відповісти