Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.03.20
38669 21 Друкувати

Уряд розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності

25 березня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», які знімають запроваджену на час карантину заборону зі здійснення певних видів діяльності.

«Ми постійно ведемо діалог з бізнесом, ми почули бізнес і враховали їх пропозиції. Спільно напрацьовані зміни є важливими з точки зору забезпечення продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави. Нам важливо забезпечити українців усім необхідним на час карантину, зберегти робочі місця, і разом з тим, дотримуватися заходів безпеки», - прокоментував рішення Уряду Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Так, на період карантину знята заборона щодо оптової торгівлі харчовими продуктами, торгівлі ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів, а також деяких інших видів діяльності*.  

Крім того, Уряд пом’якшив умови пасажирських перевезень, які здійснюються підприємствами для виробничих потреб. 

Обов’язковою умовою здійснення зазначених вище видів діяльності, а також під час пасажирських перевезень, є забезпечення відповідного персоналу, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Зміни напрацьовані на основі звернень та консультацій, проведених з представниками Європейської бізнес асоціації, Американської торгівельної палати, Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції, Спілки молочних підприємств, Спілки українських підприємців, Асоціації виробників молока, Асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин, а також інших зацікавлених сторін.

* Текст Постанови поки що не оприлюднено, тому немає можливості навести повний перелік дозволених видів діяльності. Про публікацію документу повідомимо додатково.

За матеріалами Мінекономіки

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ЯЯ
26.03.20 08:17

Всем доброе утро!! Смягчило!! А зачем был такой кипишь начинать!!

Відповісти
  • SHADOW
26.03.20 08:46

если судить по тексту, то при перевозке пассажиров, должны обеспечить и их средствами защиты? т.е. за счет перевозчика. или спасение утопающих дело самих утопающих?

Відповісти
  • Людмила
26.03.20 10:49

SHADOW, там говорится о пассажирских перевозках, осуществляемых предприятиями для производственных нужд, т.е. о перевозках своих работников. Читайте внимательно.

Відповісти
  • SHADOW
26.03.20 13:05

Людмила, Вы правы, недосмотрел

Відповісти
  • ///
26.03.20 09:03

я за своего кота рада,голод ему не грозит.

Відповісти
  • Бум
26.03.20 13:23

///, ціни чотирилапим теж підняли?

Відповісти
  • данет
26.03.20 13:45

Бум,только в прод магазинах. в зоо пока цены теже. вчера купил роял для котят 1 кг и 4 лапы 1 кг это для дворовых их у меня 8 а дома собака француз  на корма аллергия -особая диета.

Відповісти
  • @@@
26.03.20 10:05

я вчера в парке присел на лавочку, вокруг почти нет людей. Возле меня сразу голуби скопились, их раньше подкармливали, а теперь некому

Відповісти
  • Ирина
26.03.20 10:35

@@@, голуби это зло!! ненужная птица, разносчик заразы 

Відповісти
  • Алла
26.03.20 15:02

Ирина, Поддержу вас. Недаром голубей называют крылатыми крысами. Голуби опасны в плане перенесения заразы не менее, чем крысы. Почему то крыс никто не подкармливает.

Відповісти
  • ок
26.03.20 12:01

Ирина, самый большой разносчик заразы - это человек  

Відповісти
  • Марина
26.03.20 11:56

Ирина,

Відповісти
  • Марина
26.03.20 11:57

Марина, диагноз без комментариев...

Відповісти
  • Лариса
26.03.20 11:00

Слів немає. Привезли з Китаю людей. нагнали всю міліцію. Карантин запровадили установивши обмеження  для бізнесу коли хвора була тільки 1 людина і пік ще не почався.Після цього завезли з усіх усюд 75 тисяч люду  безконтрольно  перебуваючих на  территоріі Украіни. Продавши засоби захисту включно до 7 березня і не підготувшись до карантину. І тепер розказувати що карантин не завадить бізнесу і самих людей ми готові захистити. Тільки гасла і ніяких дій(

Відповісти
  • Анатолий
26.03.20 11:36

Чтобы что-то и кого-то перевозить помимо ГСМ еще и запчасти к автомобилям требуются. Где их брать?, если все автомагазины закрыты.

Відповісти
  • Владимир
26.03.20 11:58

"Разрешенных видов деятельности" - это как? Это если я оказываю бух. услуги дистанционно и все мои сотрудники работают дома удаленно то я уже не могу заниматься своей деятельностью?

Відповісти
  • Светлана
26.03.20 12:09

Владимир,вы прочтите постанову. Вашего вида деятельности там нет и близко.

Відповісти
  • данет
26.03.20 12:31

а также некоторых других видов  деятельности-----------каких позвольте спросить----------мы то догадываемся каких но огласите весь список.

Відповісти