Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.04.20
15649 32 Друкувати

Покупців почали штрафувати за перебування у магазині без маски

1 квітня 2020 року чоловіка, який перебував у приміщенні продуктового магазину без маски, Зарічний районний суд міста Сум притягнув до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину та наклав на нього штраф в розмірі 17000 грн,- повідомляє прес-служба суду.

Відповідно до протоколу, ввечері 30 березня 2020 року чоловік зайшов до магазину «АТБ», без засобів захисту, тобто знаходився у публічному місці без засобів індивідуального захисту (медичної або респіраторної маски), чим порушив п. 2 а рішення виконавчого комітету СМР № 172 від 27.03.2020 р. відповідно до якого на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади заборонено знаходитися у публічних місцях, громадському транспорті, без засобів індивідуального захисту, та скоїв правопорушення передбачене статті 443 КУпАП.

Чоловік у судовому засіданні не заперечував проти тих обставин, що зазначені в протоколі та пояснив, що дійсно перебував у магазині «АТБ» без маски.

Провина чоловіка підтверджується зібраними матеріалами справи, які досліджені в суді. При призначенні адміністративного стягнення, судом враховано характер скоєного правопорушення та особу правопорушника.

Також чоловікові доведеться сплатити і судовий збір в розмірі 420 грн. 40 коп. на користь держави.

Постанова суду не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаній справі можна здійснити за номером 591/1906/20.

Зверніть увагу! Вчора Кабмін ухвалив рішення, яким ввів по всій території України заборону на перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.

За матеріалами Судова влада України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ух и таки да
02.04.20 06:04

а где в селе возможно купить эту маску, когда в городе ее не купишь! а если и есть они то по 20 грн штука и то те, что на 2 часа годности! правиттельство! если вы такие "важные" так обяжите,чтобы  власти на местных уровнях в городах, поселках,селах обеспечили возможность купить людям средства защиты и не по пиратским ценам а 1.27 как вывезли в Испанию! а то конокрады маски повывозили из страны, а теперь все на народ сваливаете! Попривозили с курвавелей эту гадость в страну чесалось вам в такую годину лихую еще и по курвовортаах летать 

Відповісти
  • Сергей
02.04.20 07:32

А в аптеках не будут штрафовать, после выяснения что масок там нет?

Відповісти
  • ПростоЗлюка
02.04.20 08:39

Нет такого решения в Єдиному державному реестрі

Відповісти
  • ...
02.04.20 08:49

В аптеках масок по-прежнему нет

Відповісти
  • Сергій
02.04.20 15:59

..., є в деяких, але по 20-25 грн за штуку!

Відповісти
  • Ігор
02.04.20 08:56

Після закриття грального бізнесу, поліцаї вже 3 місяці не мають доходу, а тут така нагода. І як швидко. Люди роками чекають засідання суду. Мабуть відроджують сталінські "Судові трійки". Ще створити комунальні підприємства: КП "Очысткы".

Відповісти
  • Ігор
02.04.20 13:10

Чеського міністра теж оштрафували на 10 тис.крон. Біля 400 доларів  * 27,75 = 11100грн. А 17 тис. : 27,75 = 612 дол.
Головне інше: гроші, яки сплатив міністр одразу пішли на рахунок лікарні. В нас гроші забирає корумпована система яка використовує на свою користь придбані посади. І ця система і штрафів уникає і маски в першу чергу для себе "важливих" забирає.

Відповісти
  • Шило
02.04.20 09:02

https://www.youtube.com/watch?v=q30Lcux9iy0
Эти маски мы должны носить??? 

Відповісти
  • Татиана
02.04.20 09:10

Очень "интересно" :
последовательность новостей:
31.03.2020  -  "за отсутствие масок пока штрафовать не будут..."
01.04.2020  -  "продавцов начали штрафовать за отсутствие масок..."
02.04.2020  -  "покупателей начали штрафовать за пребывание в                                   магазине без маски"

Відповісти
  • Сергій
02.04.20 16:01

Татиана, колихання розпачі.

Відповісти
  • Светлана
02.04.20 09:43

ничего личного только бизнес :) у нас на аптеке объявление "масок в продаже нет " и тут же " без масок не входить "

Відповісти
  • Ок
02.04.20 12:25

Светлана, пишут можно из прокладок сделать 

Відповісти
  • *
03.04.20 11:09

Ок,в соцсетях гуляет фото. в харькове на новой почте получатель налепил на фейс прокладку. 

Відповісти
  • Игорь
02.04.20 12:59

Ок, делают из бюстгальтеров. Сразу 2 получается. У нас так вся бухгалтерия ходит. 

Відповісти
  • Сергій
02.04.20 16:03

Игорь, з мереживами?

Відповісти
  • Ок
02.04.20 12:26

Ок, хотя, конечно смешного мало. и смех и грех как говорят 

Відповісти
  • я
02.04.20 09:51

нет такого решения нигде, даже всемогущий гугл ссылается только на статьи где эти циферки перепостили все сми.Это называется манипуляция сознанием,когда людям вливают дичьстрашилку подтверждая ее фейковым судом.Этож прям какой скоросной суд у нас, и дядька миллионер видать, так сходу на 17косарей  полинять повелся.

Відповісти
  • Елена
02.04.20 12:54

правильный номер 587/591/20  - информация с сайта суда.И статья эта там же.  Но в реестре данного дела  нет

Відповісти
  • Елена
02.04.20 10:54

А самим маски пошить? Неужели никого в школе не учили шить маску?

Відповісти
  • Сергій
02.04.20 16:04

Елена, .. і робити коктейлі "молотова"...

Відповісти
  • тина
02.04.20 12:56

Елена, вы наверное рукодельница...  У вас есть и материал и швейная машинка. А представьте себе, что есть люди, у которых всего этого и свободного времени в придачу просто НЕТ. Этот человек мог бы купить эту маску, ан нет. Ушлые торговцы повывозили за рубеж и продали, а нам пишут одевайте, шейте... НАДОЕЛО. Все опять перекидывают на волонтеров и т.д. Государство в стороне, только штрафы и больше ничего.

Відповісти
  • МС
02.04.20 19:09

тина, а что там шить из бинта? Сложили по размеру в 4 раза, обшили иголкой с ниткой кантиком из того же бинтика -  всего и делов минут на 20

Відповісти
  • *
03.04.20 11:13

МС,да. шили в школе на ГО сами. Бинт в 6 слоев, между ними прокладывалась вата. Можно состегать. Только и бинты у нас на районе из аптек исчезли. 

Відповісти
  • Виктория
02.04.20 21:24

МС, сказали 8 слоев марли НЕ меньше

Відповісти
  • Правосудие
02.04.20 11:13

Украина продолжает создавать себе врагов внутри страны. Очень хорошо!

Відповісти
  • Роман
02.04.20 11:27

На сайте "Судова влада України" есть информация по данному делу. Рассмотрение дела состоялось 01.04.2020г. в 9-00

Відповісти
  • ірина
02.04.20 20:02

Борьба с собственным народом!!!

Відповісти
  • Лена
02.04.20 20:13

Почему не дать госзаказ по пошиву масок парочке швейных цехов в каждом городе ? Тогда каждый город будет обеспечен этими масками

Відповісти
  • Сергей
02.04.20 20:42

А почему магазин при входе не решает эти проблемы,они с каждого покупателя имеют доход,или они начали заниматься благотворительностью? Я давно перестал брать у них пакеты,они не бесплатные,и дело не в деньгах,я готов заплатить но за пакет на котором нет рекламы торговой сети,а то получается они рекламируют себя за наши деньги! 

Відповісти
  • """
02.04.20 22:56

у нас в одном магазине на стол поставили 1л бутылку антисептика и это хорошо но одноразовых масок нет! несколько ателье взялись шить из трикотажной  ткани но их стоимость от27 до 5о грн. маски многоразовые как-то так

Відповісти
  • 123
06.04.20 12:56

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/88539853

Відповісти
  • ввв
06.04.20 16:26

Очень интересно....и суд так бістро прошел
Надіслано судом: 01.04.2020. 
Зареєстровано: 02.04.2020. 
Оприлюднено: 03.04.2020.
Тут суд по алиментам больше года шел.....а как штраф, так буквально за пару суток. Супер....для штрафов всегда полно времени у судей.

Відповісти