Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.04.20
9159 8 Друкувати

Уряд розширив перелік дозволених видів господарської діяльності під час карантину

Рішенням Уряду внесено зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які розширюють перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Крім того, Уряд надав рекомендації для бізнесу з метою посилення контролю за дотриманням санітарних і протиепідемічних вимог.

Так, під час карантину дозволено:

  • продаж запчастин для транспортних засобів, у тому числі для тракторів та іншої с/г техніки;

  • продаж добового молодняка свійської птиці;

  • функціонування всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок.

Також Уряд надав низку рекомендацій для бізнесу, які сприятимуть зменшенню черг і скупчень відвідувачів у магазинах та забезпечать виконання запроваджених протиепідемічних заходів, зокрема:

  • працювати аптекам цілодобово;

  • допускати відвідувачів до торгових залів, у розрахунку не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів площі, з дотриманням 1,5-метрової відстані між особами тощо.

«Ми працюємо над тим, щоб в умовах карантину забезпечити оптимальне функціонування ключових для країни галузей. Прийняті зміни пом’якшують умови ведення бізнесу, активізують аграрні компанії для проведення весняної посівної кампанії, спрощують доступ населення до фінансових ресурсів та посилюють виконання запроваджених протиепідемічних заходів», - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
02.04.20 17:30

Треба було з самого початку створювати список заборонених видів діяльності. Щоб не було як завжди: створюють кодекси, потім вносять змін більше ніж сам кодекс. Не просто країна кодексів, а країна безглуздих, кнопкодавлених кодексів і законів.
Кількість осіб в магазині - рекомендація, не обов'язок. Бо поліцаї вже лякають продавців штрафами та беруть хабарі, за пробачення "на перший раз".
Пропоную, для розвитку країни, все населення України направити на стажування до розумово-розвинутих цивілізацій. В світі більше 150 нормальних країн: 40 млн. : 150 = десь по 260 тис.
Бо в нас то клички, то філатови розумні почали з'являтись ніби "розумні месії". Де вони такі розумні були, вже буде 35 років? Це ж їх розум зробив таку занедбану, нещасну країну.

Відповісти
  • !!!
03.04.20 09:09

Ігор,кого навчати?! Ви погляньте на цю монобільшість вони вже так навчені, що ті боги! У Криклія була фраза ми вас всех уничтожим, це стосувалось  старих парламентарів.Вони нікого не слухають і не хотять набирати досвіду бодай хоч пощитивного та потрібного для країни! Напоменає ситуацію з 1917 року коли прийшли до влади неосвітчині люди все зламали, а потім почали будувати! А це прийшли вроді як освідчені, але ламають,взамін нічого не будують, не мають досвіду і нікого не хотять слухати. Можу з упевненістю сказати, що ці люди думають, що вониправі безумовно, але вони дуже помиляються Все, що вони творять зараз в недалекому майбутньому повернеться проти них! Як казав мій знайомий думай про ближнього, але найбільше про дальнього, бо він може приблизитись! 

Відповісти
  • Ігор
02.04.20 18:42

У нас неоднократно были разговоры на эту тему. Я прихожу к нему, показываю: «Смотрите, мы тут сейчас плюшками балуемся, а вот – информация по каждому месяцу, и это только «скрутки» с НДС. Это в среднем 5 миллиардов в месяц недополучает бюджет». Как только я пришел в Минфин, мне быстро со всех сторон сливать информацию начали – с расшифровками, по компаниям, по суммам. Где стартуют, через кого прогоняют, где выводят. И 5 миллиардов – это только по НДС! Клименко (глава налоговой, потом – министр доходов и сборов, – LB.ua) с Януковичем смотрят и говорят: «Блин, а что, так можно было?».

Минфин – не силовое министерство, я работаю с бумажками. Инструментов для наказаний у меня нет. Ну что я могу сделать с главой налоговой администрации? Максимум – лишить Верланова премии, снять 5, 10, 20, 30 тысяч, 200 тысяч. Как вы думаете, это ему будет сильно больно?

https://www.economics-prorok.com/2020/04/шмыгаль-и-верланов-крышуют-масштабны.html#more-99696

Відповісти
  • Ігор
02.04.20 18:44

Ігор Уманський: «Від «скруток» із ПДВ бюджет недоотримує в середньому 5 мільярдів на місяць»https://ukr.lb.ua/economics/2020/04/02/454302_igor_umanskiy_vid_skrutok_iz_pdv.html

Відповісти
  • Вот так
03.04.20 08:51

А что вообще это "правительство" реально сделало? Ведь элементарного нет! Даже у врачей в больницах масок нет!

Відповісти
  • Алла
03.04.20 13:25

Вот так, Это правительство активно набивает свои карманы, пока оно у кормушки. К примеру, продали весь запас масок в Китай и Европу и кто-то хорошо на этом заработал. А то что медики без защиты - пусть об этом заботятся волонтеры(((

Відповісти
  • Ірина
03.04.20 11:17

А мне особенно "понравилось":"функционирование всех видов финансовых учреждений, в том числе ломбардов и кредитных союзов." Как же не дать заработать в такое время ломбардам и кредитным союзам!!!!

Відповісти
  • МОРЕ
03.04.20 11:38

ДОБРОГО ВСЕМ ДНЯ!
на урядовом портале опубликовали,
а местные власти тоже должны давать разрешение?
или решение правительства- это к исполнению, обходя местные власти?
кто знает? подскажите пож.
а то в нашей стране всё через ж..у делается. Вам нельзя, но можно....
а вам можно,, но не всем... ну и т.д. и т.п.

Відповісти