Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.05.20
2148 0 Друкувати

Які компенсації передбачені працівнику в разі направлення його у відрядження у вихідний день або повернення із відрядження у вихідний день?

Питання, пов’язанi зi службовими відрядженнями, врегульовано ст. 121 КЗпП. На виконання цiєї норми Мінфіну видало наказ від 13.03.1998 р. № 59, яким затверджено Інструкцію про службові відрядження в межах України та за кордон.

Пунктами 10 та 11 розділу «Загальні положення» вказаної Інструкції передбачено, що в тому разі, якщо працівник відбуває у відрядження у вихідний день, то йому після повернення з відрядження в установленому порядку надається інший день відпочинку, а якщо наказом про вiдрядження передбачено повернення працiвника з вiдрядження у вихiдний день, то працiвниковi може надаватися iнший день вiдпочинку вiдповiдно до законодавства у сферi регулювання трудових вiдносин.

 

За матеріалами Держпраці
Коментарі
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
114569 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно