Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.07.20
10088 26 Друкувати

У рамках адміністративно-територіальної реформи будуть утворені нові податкові інспекції

Платники податків не відчують незручностей у зв’язку з впровадженням заходів адміністративно-територіальної реформи, пов'язаних з укрупненням районів. Про це заявив в коментарі виданню «Цензор.НЕТ» Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко.

Державна податкова служба України здійснює комплекс заходів з метою  імплементації норм законодавства, які передбачають впровадження функціонування ДПС в рамках єдиної юридичної особи. Цей процес відбувається на фоні чергового етапу реформи децентралізації в країні. 

«Контролюючі органи можуть утворюватися незалежно від адміністративно-територіального поділу. Натомість якість обслуговування платників податків та здійснення відповідних функцій має бути забезпечена на належному рівні», - повідомив Олексій Любченко.

У рамках реформи мережа новостворених державних податкових інспекцій по всіх Україні складе 522 одиниці, які будуть діяти з урахуванням вимог статті 67 Конституції України, яка передбачає, що кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно за місцем проживання мають подавати до податкових інспекцій декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Утворені державні податкові інспекції будуть здійснювати сервісне обслуговування платників податків (на сьогодні ці функції покладено на ЦОПи) у відповідності до вимог чинного законодавства.

Територія їх обслуговування залишиться сталою.

Натомість нагадуємо, що ДПС має централізовану інформаційну телекомунікаційну систему, що дає можливість, у разі необхідності, забезпечити обслуговування платників податків у будь-якому центрі надання послуг. Такий підхід  вже застосовано при реалізації ряду послуг, які надаються податковими органами.

Також Державна податкова служба України працює над вдосконаленням і спрощенням електронних сервісів для громадян та інтеграцією з додатком державних онлайн-послуг "Дія".

За матеріалами ДПС
Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Светлана
23.07.20 10:29

деньги бюджетные девать некуда,реорганизация хоошо стоит.

Відповісти
  • ИринаКиев
23.07.20 10:31

це жах!!!  як ВАНИ не можуть зрозуміти,  що від перестановки ну нічого не зміниться

Відповісти
  • Оксана
23.07.20 14:12

ИринаКиев, это для нас ничего не меняется . А у них работа кипит. Бедные родственики пристроены

Відповісти
  • Мария
23.07.20 10:47

ИринаКиев, как в том анекдоте "не кровати нужно менять..."

Відповісти
  • Елена
23.07.20 10:47

снова . Здрасьте!

Відповісти
  • С_Светлана
23.07.20 11:11

а они ничего и не собираются менять, вся эта бурная деятельность просто имитация "реформ", нужно же им как-то оправдать постоянно растущий штат чиновников

Відповісти
  • Облікове Діло
23.07.20 11:11

Ха.

Відповісти
  • Галина
23.07.20 11:14

ШО? ОПЯТЬ ???

Відповісти
  • Галина
23.07.20 12:11

Галина,Улыбнуло.

Відповісти
  • Ігор
23.07.20 11:18

Корупційні робочі місця ростуть як гриби.
В нас 37 млн : 522 фіскальні = одна на 70,9 тис.

Відповісти
  • Инна
23.07.20 15:05

Ігор, Плюс, в каждой налоговой, наверное, 50 чел. работет. 

Відповісти
  • Ігор
23.07.20 15:51

Инна, кожна їх "нова" Шарага "Фіскальні роги та ратиці" потребує нових меблів + в кожен кабінет провідний телефон та інтернет від діда Ахмета + одна відомча поліцайська охорона (станом на 2003 рік один такій піст коштував 15,5тис./міс.) + персонал обслуги + оплата е-обігу (там пакет на 1000 документів - 8тис./міс.) + програми типу Медок + ...

Відповісти
  • Оксана
23.07.20 11:25

Ну скучно им там. Надо ж что-то придумывать, чтоб зарплату получать, вот и придумывают всякий движ. Сколько бюджетных бабок идут в никуда....

Відповісти
  • Марина
23.07.20 12:22

С какого числа эта реформа вступает в силу?

Відповісти
  • 123
23.07.20 12:30

И счет бюдж. поменяются конечно..Надоело.....

Відповісти
  • Валентина
23.07.20 12:53

Ужас!  сколько можно. Только же меняли шило на мыло

Відповісти
  • 123
23.07.20 12:53

Про "ДІЮ" вообще сказки. Прописали, что через Дію можно закрыть ФОП. Ага... В результате долгих мучений звоню в РДА. Нет, говорят, он-лайн низзя, записывайтесь в электронную очередь. На сайте запись на следующий месяц.... Приходить, понятно, ножками...

Відповісти
  • Светлана
24.07.20 11:26

123, через Дию действительно можно закрывать ФОП. Я уже двоих так закрывала, одного из них - позавчера. Минут 10-15 ушло на регистрацию в системе и подачу заявки. И потом минут через 15 в ЕДР уже был статус "припинено"

Відповісти
  • Елена
24.07.20 16:06

Светлана, Ві в налоговой проверьте, числитесь там еще или уже нет.

Відповісти
  • Непогода
24.07.20 19:16

Елена, в налоговой и пенсионном после появления в ЕДР статуса "припинено" ФОП будет числится на учете, пока не подаст все ликвидационные отчеты, не заплатит все причитающиеся налоги, штрафы и т.п., не пройдет проверку.
И только после этого появится статус "знято з реєстрації".

Відповісти
  • Наталья
23.07.20 13:02

Больше инспекций, хороших и разных !!!! несколько лет назад все объединяли, сокращали сотрудников, теперь движение в обратном направлении. Чиновникам безработица никогда не грозит, не одна инспекция, так другая. Особенно сейчас так своевременно наплодить новые налоговые, не нужно власти заморачиваться  восстановлением утраченной промышленности авиастроения, ракетостроения, науки, Проще разрешить игорный бизнес, увеличить штрафы за каждый чих и на каждые 70000 человек по налоговой инспекции. и будет нам всем счастье от сумасшедшего роста экономики. И вы скажете, что это реформы и мы европейская страна?

Відповісти
  • Светлана
23.07.20 14:13

Наталья,70000 человек,включая младенцев!

Відповісти
  • Наталья
23.07.20 18:15

123 , с мая по июль через ДІЮ закрыла 6 ФОПов и открыла 2 Все ОК мне понравилось , проверила все реестры ,закрыты и открыты вовремя . Дия работает .

Відповісти
  • Шурик
24.07.20 07:47

Может как у мобильных операторов сделать обслуживание в любой падатковой инспекции, какая ближе и удобнее. Дербанда то одна. Да ещё и на любой мове, как у хозяев в США. 
https://www.irs.gov/ru/about-irs/the-agency-its-mission-and-statutory-authority - "Налоговое управление США (IRS) – это управление, входящее в состав Министерства финансов США (Department of the Treasury) и одно из наиболее эффективных в мире организаций по управлению в области налогообложения. В 2015 финансовом году Налоговое управление США (IRS) собрало доходы в размере свыше 3,3 триллионов долларов и обработало свыше 240 миллионов налоговых деклараций.Расходы Налогового управления США (IRS) составили 35 центов на каждые 100 долларов США, собранных в 2015 финансовом году."

Відповісти
  • Ната
24.07.20 14:47

За чей счет банкет?

Відповісти
  • Назар
27.07.20 09:24

А на сьогодні скільки налічується ДПІ по Україні?

Відповісти