Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


05.11.20
9425 10 Друкувати

Рада прийняла проєкт Держбюджету-2021 у першому читанні

Прийнято Постанову "Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2021 рік".

Верховна Рада України за результатами розгляду у першому читанні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2021 рік № 4000, поданого Кабінетом Міністрів України, схвалила висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2021 рік як Бюджетні висновки Верховної Ради України.

Кабінету Міністрів України доручено підготувати проект Закону України про Державний бюджет України на 2021 рік до другого читання відповідно до Бюджетних висновків Верховної Ради України та подати його на розгляд Верховної Ради України у двотижневий строк з дня набрання чинності цією Постановою.

Проект Постанови зареєстровано за № 4000-П.

Про основні показники проєкту Державного бюджету на 2021 рік читайте тут.

За матеріалами ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
05.11.20 14:34

Скільки наступного року перепаде корупціонерам?

Відповісти
  • Бух
05.11.20 17:25

а по факту, налоги больше, цены выше, а зп на месте

Відповісти
  • ...
06.11.20 07:11

Бух, пособия и субсидии меньше

Відповісти
  • Хм
05.11.20 18:52

90 млрд доходов "через підвищення ефективності роботи податкової". Держитесь, ребята...

Відповісти
  • Татьяна
05.11.20 22:24

Да, пункт 8 ужасает, 90 млрд собираются накосить штрафами!! Налоговая будет  рвать всех. 

Відповісти
  • ...
06.11.20 07:14

Достали уже они с этими дешевыми картинками и графиками. Работать нужно, а не картинки рисовать!

Відповісти
  • Оксана
06.11.20 09:24

Насмешило - податки підвищуватись не будуть)))) Минималка на  1000-1500!!! вырастет, ужас..

Відповісти
  • Марі
06.11.20 09:51

Лише у мене суцільні рекорди від майстрів спорту по боротьбі з коронавірусом" викликають автоматичний блювотний рефлекс? Та ще так пафосно "за всі роки незалежності". А можна поцікавитися, чим пенсіонери, яким ще не виповнилося 75 гірші за тих, яким виповнилося? Тим, що їх значно більше? Людині у 71 пенсії 2000 достатньо, а у 75 можна додати и по 500 грн?! А "ковідний фонд 2021" знов розкатають тоненьким шаром асфальту, чи весь Авакову віддадуть?

Відповісти
  • Наталия
06.11.20 10:20

Да-а, в следующем году нас ждут только рекорды...Значит будут грабить.

Відповісти