Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.11.20
8676 14 Друкувати

Кабмін поновить виплати ФОПам на дітей

Уряд уже реалізує та підготував додаткові заходи для підтримки бізнесу та людей, які втратили частину доходів через карантин вихідного дня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної хвороби, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

«Зокрема, ми відновлюємо підтримку для малих підприємців з дітьми, програму з часткового безробіття, коли компенсується частина зарплати робітника. Також будуть діяти «кредитні канікули» для бізнесу в рамках програми «5-7-9», визнання карантину вихідного дня форс-мажором, що допоможе бізнесу в питанні оренди та виконанні інших зобов’язань», – сказав Прем'єр-міністр.

Він також повідомив, що вже проведено низку зустрічей з бізнесом, який був обмежений у роботі через карантин вихідного дня. У наступні декілька днів така робота буде посилена, зустрічі відбудуться з представниками кожної галузі.

За матеріалами Офіс Президента України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Галина
16.11.20 14:46

А для отримання виплат на дітей знову треба подавати заяву чи це буде зроблено автоматично тим, хто вже отримував виплати?

Відповісти
  • Катя
16.11.20 15:22

Тоже интересно, но думаю они и сами незнают, как это будет. Только " обицяють".

Відповісти
  • Мыша
16.11.20 15:49

Скажите, а эти выплаты давали только фопам без наемных или с наемными тоже?

Відповісти
  • Татиана
16.11.20 18:14

Мыша, не имеет значения с наёмными или без наёмных, на детей до 10 лет.

Відповісти
  • Катя
16.11.20 15:52

Мыша,  1и 2 группе

Відповісти
  • Катя
16.11.20 15:52

Катя,если не ошибаюсь

Відповісти
  • Ксенія
16.11.20 15:57

Справедливо було б тепер допомогу призначити всім дітям до 10 років, крім дітей ФОПів 1-2 груп. Чим ці діти відрізняються один від одного?  Чи знову діти 1-2 груп - це діти, а всі інші - це так собі....?

Відповісти
  • Буба
16.11.20 16:43

А чим ці діти відрізняються від більш старших, чи вони вже істи не хочуть?

Відповісти
  • Ксенія
16.11.20 16:57

Буба, згодна з Вами на всі 100%!! Хотілось би взагалі почути роз'яснення щодо цього розподілу дітей...

Відповісти
  • Точка
16.11.20 17:09

А все те кто без зп сидит? За свой счет? Им наверное не надо

Відповісти
  • Ната77
16.11.20 17:26

А остальные дети ??? Или они не дети??? Или они есть не хотят? Что за хеиня????? Дети только у фопов????? Бляха

Відповісти
  • Ксенія
19.11.20 08:43

Ната77, Ось і я по це!! Хочете допомогти ФОП 1-2 грн, скасуйте для них сплату єп за карантинні місяці, наприклад, сплату оренди, тощо. А вирішили видати допомогу дітям - видавайте всім, незалежно від того, ФОПи їх батьки, чи наймані працівники, чи взагалі не працюючі.. Є дитина - є виплата, і все!!

Відповісти
  • данет
17.11.20 12:02

Ната77,правительство считает что 11 лет это уже не дети. они судят по своим чадам . у них чады 11 летние уже имеют счет в банке 2-3 миллиона. машину. отдых и учебу за рубежем и т. п. 11 летние ни в чем не нуждаются.

Відповісти
  • Елена
16.11.20 19:13

Ната77, вчера у сына сотрудницы пропало обоняние. Врач сказал - всем сидеть дома две недели, пить воду и не кипешевать. Хорошо хоть в детской доктор отреагировал в выходной, здесь ещё и больничный выпишут, детю уже 14. А вот две сотрудницы неделю болеют (ну как болеют - рвутся на работу, нюха нет, я кричу - две недели), так они просто не могут записаться к семейному. Из-за этих троих вся фирма, естессно, сидит по домам. С коньяком.

Відповісти