Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


25.11.20
16082 14 Друкувати

Кабмін відновлює виплату допомоги ФОПам на дітей

Враховуючи запровадження в Україні карантину вихідного дня та у зв'язку з цим необхідності державної підтримки фізичних осіб-підприємців, які виховують дітей, Уряд прийняв рішення відновити на період з 01.11.2020 р. по 31.12.2020 р. виплату допомоги на дітей підприємцям - єдинникам першої та другої груп.    

Відповідну Постанову прийнято на засіданні Уряду 25 листопада 2020 р. 

Постановою передбачено, що ФОПам, які отримували допомогу у травні-серпні 2020 р. буде продовжено виплату без подання нової заяви та необхідних документів. Таким особам виплату буде здійснено у грудні 2020 р. за листопад та грудень.

Особам, які раніше не зверталися за зазначеною допомогою, необхідно подати заяву та документи до 15 грудня 2020 р. Допомога також буде призначена за листопад та грудень 2020 р. 

Нагадаємо, що допомога призначалася ФОПам - єдинникам першої та другої груп, які:

- сплатили ЄСВ за всі місяці 2019 року (всі місяці після держреєстрації, якщо зареєструвалися у 2019 році); 

- зареєструвалися як фізичні особи - підприємці у січні - березні 2020 року; 

- отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе ЄСВ; 

- до березня 2020 р. (включно) перейшли на єдиний податок першої або другої групи.

Допомога призначається на кожну дитину до 10 років включно у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року.

Коментарі
  • Вєрко Ірина Сергіївна
25.11.20 16:06

А в 10,5 лет уже не дети, значит. Кормятся сами.

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 0
  • Сергей Британ
30.11.20 10:53

Вєрко Ірина Сергіївна, должны зарабатывать с одиннадцати!

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Ирина
25.11.20 17:05

"...до 10 лет включительно..."- это как? до 11 лет не включительно?)) 

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Олена
02.12.20 17:12

Ирина,в мае оформляли это пособие.Ребенку в марте исполнилось 10 лет.Так как постановление вышло в мае,нам отказали.Хотя карантин фактически начался в марте.Сказали если бы в мае,тогда положено.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
01.12.20 10:05

Ирина,слушала консультацию,последний месяц начисления помощи,месяц,в котором ребенку исполняется 10 лет.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Сергей Британ
30.11.20 11:00

Ирина, нужно успеть подать документы, пока не исполнилось 11 лет. я весной подал, так они мне за один день до ДР ребенка попросили подать нек. доп. документы) след-но никакой помощи!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Вера
25.11.20 17:47

Интересный вопрос возник - а сколько у нас предпринимателей пенсионеров, у которых маленькие дети до 10 лет?

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 1
  • Икс
26.11.20 09:21

Очень просто у клоунов дети до 10 лет : это дети 95 квартала, которые в 5 лет должны идти в школу.
ЦПК (ГПК) никто не отменял, а эти обезьяны даже о его существовании не знают. Их бог "бакшиш".

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 2
  • В'алерия
26.11.20 12:52

А вот если я в марте стала ФОП, а ЕСВ не плачу по инвалидности,  мне отчетность какая-то нужна?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ир4ик
30.11.20 14:18

Звонила в соц страх сегодня , по телефону сказали что они ничего не знают, ждут распоряжений сверху. Еще ничего не принято. Кто врет?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Елена
01.12.20 10:11

Ир4ик,смотрите сайт минсоцполитики Украины,там есть е-послуги,помощь на детей ФОпам,если откроется форма для заполнения,то заработала.Мы смотрели 27 ноября,был еще текст,что с 1 сентября приостановлена выплата помощи.Ждем.Срок до 15.12.Приготовьте пока сканы документов,справку с ПФУ,если оформляете впервые.Все оформляется с ключом.Простой вариант ключа в Приват24.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • наталья
01.12.20 10:40

А куда нужно подать документы если первый раз кто подавал пожалуйста  если не  трудно напишите что и как подать.Спасибо 

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ВаЛентина
04.12.20 09:23

А дети наемных у ФОП совсем не дети???? 

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталья
12.12.20 23:17

Скажите, а когда планируют выплаты  делать кто знает?

Відповісти