Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.12.20
24447 14 Друкувати

Локдаун з 23 грудня: Степанов розповів, чи буде посилення карантину

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов негативно відповів на запитання, чи відповідає дійсності інформація про те, що погоджено впровадження тотального карантину з 23 грудня до 15 січня, повідомляє "Україна24"

"Ні, не відповідає. У нас є чіткі критерії, чому ми вводимо ті чи інші обмеження, і там є чітка логіка. У нас був адаптивний карантин, ми його ввели влітку, і він у нас діяв до 9 листопада. Це зрозуміле рішення, я був одним з авторів, коли в залежності від ситуації в регіонах є певні обмеження.

Але з одним "але". Дуже важливо, щоб ці обмеження виконувалися з початку до кінця. Ми пам'ятаємо, що було багато порушень. І він спрацював, але недостатньо ефективно, як ми розраховували", — сказав він.

Степанов пояснив, що є основним чинником посилення карантинних заходів.

"Тепер стосовно наступних показників, у зв'язку з чим ми будемо пропонувати уряду ввести жорсткий карантин. Це все підпорядковано одному показнику — навантаженню на нашу медичну систему. Це здатність системи надати допомогу всім без винятку. Зараз у нас по країні неоднорідна ситуація. Є регіони, де більше навантаження, є де менше. Але все одно є певне зростання по всій території країни. Додаються ліжка, кисень, ця робота триває, але впровадження будь-якого жорсткого карантину на всій території буде виходити з цих медичних показників — навантаження на систему", — сказав він.

Міністр назвав цифру, яких показників може досягти захворюваність на коронавірус за грудень.

"Від 25 до 35 тисяч хворих на добу може дати зростання кількості госпіталізованих, і ми будемо мати підстави запропонувати введення жорсткого карантину. Якщо дивитися на прогнози, у нас така кількість мала бути 1 грудня, але її не було. Ми бачимо, що таке зростання може бути впродовж грудня", — сказав Степанов.

Нагадаємо, ЗМІ публікували різні варіанти дат введення локдауну в Україні, одна з версій була про період з 23 грудня до 15 січня.

Марія Ніколаєнко.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ольга
01.12.20 08:47

Уже до 35тыс. потом до 50, до 100тыс, им Украина нужна без украинцев!

Відповісти
  • Светлана
01.12.20 09:48

зачем в заголовке писать что локдаун с 23 декабря????? И что это за слово? Что оно обозначает на нашем языке? Мы же не в америке живём? Итак приняли законопроект 4142 о принудительной вакцинации!!!!!

Відповісти
  • Анна
01.12.20 11:24

Светлана, он действительно еще не принят и дай Бог чтобы и не приняли!

Відповісти
  • Анна
01.12.20 10:18

Светлана, не знаю, что там с обязательной вакцинацией, много текста, читать некогда. Но то, что еще не приняли так это точно http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=70025

Відповісти
  • Просто
01.12.20 10:34

Скажем честно : не "локдаун", а "карантинная ситуёвина".
Только в нашей стране ввели термин "черезвычайной ситуации" на март,апрель,май 2020. А теперь они просто наблюдают число заразившихся и умерших, не предпринимая никаких мер, кроме рекламы ношения масок ,использования антисептиков и сдавания денег на тесты.

Відповісти
  • Анна
01.12.20 10:57

Просто, а что они предпринять могут? закрыть всех нафиг на карантин? так вой поднимется: дети с голоду умирают. Здравоохранение поднять за пол года, которое разваливалось 30 лет? Так это никому не под силу, хоть об стенку убейся. Сто раз можно говорит про дистанцирование, кто их слушает? Карантин? Не, не слышали, к утренникам готовимся. Народ сам пофигистски относится, а виновата власть    

Відповісти
  • Инесса
01.12.20 14:34

Анна, разваливали последние 6 лет, а все остальное время разворовывали.

Відповісти
  • Валентина
01.12.20 11:04

Анна, басню «стрекоза и муравей» помните? Вся весна и все лето было время. Почему проснулись только осенью?  Надо было обустраивать больницы а не приглашать на отдых в Одессу и прочие курортные города. Сейчас поезда дополнительно на  лыжные курорты)))

Відповісти
  • Ганна
01.12.20 11:33

Шановні колеги,  з першим днем зими. Хоча сама зима мабуть не знає або вже забула, що вона ЗИМА. 
Якби українці не жили за правилами :
'' А мені ПО, а пішли вони НА, а всі ДЕ та КО, а країна ГО, а як би мені ...''  і т.д.  все було б добре. І не треба зараз плюватися, маємо те що заслуговуємо.

Відповісти
  • личное мнение
01.12.20 23:50

*Коментар видалено*

Відповісти
  • в дополнение
01.12.20 23:57

*Коментар видалено*

Відповісти
  • HG
02.12.20 02:01

По больше слушайте басни "избранных" про всякие короновирусы, так и род ваш сгинет из за масок и тоталитаризма.

Відповісти
  • гость
02.12.20 03:45

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Ира
07.12.20 07:14

Локдаун это приговор похуже короны. Он лишь продлит агонию, но выжить после будет в разы сложнее. Безденежье, которое образуется после очередной остановки, спровоцирует вспышку кое чего похуже вируса, а именно, преступность. Что касается увеличения заболевших. Так люди сами виноваты. Не соблюдают никаких мер предосторожности. Да. есть те, кто делал все что бы защитится, но все же заболел и мне их жаль. НО, слишком много тех, кто этой самозащитой пренебрегает. Так почему остальные должны страдать из-за них. ( Лично видела в ТЦ как пройдя мимо охраны сразу стягивали маску или носят её неправильно)

Відповісти