Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.01.21
21375 26 Друкувати

З 8 січня в Україні починають діяти посиленні карантинні обмеження

З 8 до 24 січня включно 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження.

Відповідну постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 9 грудня (з урахуванням змін, внесених Постановою від 05 січня 2021 р. № 9).

Рішення прийняте для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних та різдвяних свят.

Відповідно до ухваленого документа, з 8 до 24 січня 2021 року заборонятиметься робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос).

Забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослинна торгівельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень;

Дозволяється торгівля пальним.

Також в зазначений період можна надавати фінансові послуги, дозволена діяльність фінансових установ і діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

Забороняється робота кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів.

На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Продовжить працювати громадський транспорт.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ольга
07.01.21 20:33

Подскажите,пожалуйста,а сигаретами,пивом и алкоголем можно торговать?Не могу нигде найти информации.

Відповісти
  • Александр
07.01.21 22:40

Ольга, как я понял алкоголем можно торговать, сигаретами точно нет.

Відповісти
  • Евгения
07.01.21 22:29

Ольга, вот перечень кведов: https://www.kmu.gov.ua/storage/app/uploads/public/5fd/4eb/228/5fd4eb228e1d1354936535.doc
Если у Вас основной КВЕД один из этих, то Вы не можете осуществлять деятельность в период локдауна.
47,11 КВЕД (розничная торговля в неспец.магазинах продуктами питания, алкоголем и таб.изделиями) например, в этот перечень не попал, и, следовательно, можно работать. 

Відповісти
  • Анн
08.01.21 12:20

Евгения, у нас есть КВЕД который в этом перечне и осуществляется деятельность по нему, но этот КВЕД в списке у нас не стоит первым, а тот КВЕД который у нас стоит первым его в этом списке нет, значит можем работать?

Відповісти
  • Евгения
08.01.21 16:18

Анн, грубо говоря, работать можете только по КВЕДам, не вошедшим в список запрещенных. Тем более он у Вас основной. А насчет того КВЕДа, который в перечне - во время локдауна не можете осуществлять именно эту деятельность (например, если у Вас магазин с продуктами (60% площади) и есть отдел с ирушками/канцелярией, игрушками/канцелярией конкретно в этот период торговать я бы Вам не советовала. В предыдущий раз мнения разделились даже насчет продажи сигарет. Сейчас вроде можно ими торговать по тому же КВЕДу 47,11, если в основном торгуете продуктами питания.

Відповісти
  • данет
09.01.21 15:41

Евгения,вы глубоко заблуждаетесь. помимо кведов есть еще доп. список категорий которым запрещено работать  но их кведов нет. например----запрещено--сфера бытового обслуживания населения.. кведов нв звпрет нет и на получение 8 тыс нет а работать нельзя.

Відповісти
  • Анн
08.01.21 12:03

Евгения,

Відповісти
  • Таня
07.01.21 20:49

Ольга, у вас есть КВЕД по которому вы торгуете, и есть перечень запретов, найдите себя.

Відповісти
  • SHADOW
07.01.21 21:07

а стройматериалы будут продавать  или материалы для ремонта и отделки?

Відповісти
  • ок
08.01.21 12:28

SHADOW, только адресная доставка. хотели сделать заказ в эпицентре, самовывоз не доступен, только доставка за доп.плату 

Відповісти
  • Маргарита
07.01.21 22:23

Оптовая розничная торговля материалов для шиномонтажей могут работать?

Відповісти
  • Александр
07.01.21 22:36

В связи с приняием постановления от 05 января 2021 г. №9, из перечня разрешенных убрали торговлю бытовой химией и печатными сми! А в последней новости на сайте КМУ сослались на свою старую редакцию ..... 
 

Відповісти
  • ок
08.01.21 12:25

Александр, наоборот. 5.01 бытовую химию добавили в список разрешенных 

Відповісти
  • Наталья
07.01.21 23:01

Александр, вроде как уже исправили.

Відповісти
  • Марія
07.01.21 22:44

Та що ж ви кажете?Карантин на 2 неділі!? Хитра країна! Відгуляли свята, аж потім нагадалися про карантин!!! Всі нормальні європейські країни вже пів року на карантині,...ні церква, ні колядки, ні свята!...Всі святкували зі своїми сім'ями і т д. ....

Відповісти
  • ок
08.01.21 12:26

Марія, так хотели изначально до нового года ввести, так вой поднялся дайте поработать декабрь, а Вы говорите на полгода, тут за две недели многие в трансе  

Відповісти
  • Анна
07.01.21 23:49

А есв, единый, налоги на зарплату платим? Если локдаун, значит должны не платить

Відповісти
  • Наталья
08.01.21 09:40

Останавливайте производство и торговлю, вынужденно приказом, и не платите зарплату и налоги на нее

Відповісти
  • Василий
08.01.21 13:56

Наталья, цебуде простій. і 2/3 доведетьсмя платити .... ось така у нас ситуація

Відповісти
  • Светлана
08.01.21 10:37

читаю новости и тоже хочу в Дубае отдохнуть,как некоторые "уставшие",но 8 тысяч карантинной помощи не покроют расходов.

Відповісти
  • ирина
08.01.21 12:51

короче, как обычно фиктивный лакдаун!! Главное на бумаге написать!!

Відповісти
  • Алла
08.01.21 15:18

ирина, для кого как. Наши ресторана закрыты...для нас это ужасающая реальность...

Відповісти
  • Николай
08.01.21 16:38

Розничная торговля спортивным питанием и витаминам попадает под разрешенную торговлю "Продуктами харчування" та "лікарськими засобами та виробами медичного призначення" ?

Відповісти
  • Непогода
08.01.21 17:09

Николай, сверьте свои кведы со списком запрещенных. Если Вы не попадаете под запрет, то торгуете.

Відповісти
  • данет
09.01.21 15:44

Непогода,это не так.

Відповісти
  • данет
09.01.21 15:47

большая часть кведов по которым запрещено в карантин работать не попала в список помощи на 8 тыс.  например бытовое обслуживание население. формулировка если кведа в списке нет -можно работать---тут не проходит.

Відповісти