Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.05.21
8392 12 Друкувати

Хто в Україні має найбільші пенсії — ПФУ

Середній розмір пенсії в Україні становить 3770 гривень. Водночас на довічне утримання одного судді йде понад 77 тисяч гривень, пише Бухгалтер.ua.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна прокоментувала цю ситуацію: "Коли я про це кажу, мені говорять, що їх [суддів] - 3 тисячі. Я кажу, що мені байдуже скільки, головне, що 11 мільйонів і 3 тисячі треба розрівнювати.

Не може бути розриву між максимальною і мінімальною пенсією. Це я зараз не про суддів, а взагалі. Це питання несправедливості і недовіри. Що б ти потім не робив - люди тобі не вірять". За її словами, в уряді підтримують законопроєкти про зміну такої ситуації, але все впирається в фінансовий ресурс і можливості держави.

Варто додати, що Пенсійний фонд оприлюднив дані про середній розмір пенсії станом на 01.04.2021 р. Згідно з ними звичайна пенсія за віком - це 3770,23 грн. Її отримують 8 316 443 особи з загального числа 11 052 849 пенсіонерів.

Пересічний розмір інших пенсій наступний:

- військова пенсія - 5650 грн;

- пенсія з інвалідності - 2825 грн;

- пенсія через втрату годувальника - 3228 грн;

- за вислугою років - 3403 грн;

- соціальні пенсії - 1785 грн.

Пенсія (довічне грошове утримання) судді становить зараз 77 387 грн. Її отримують 3556 осіб.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
07.05.21 08:14

А что, такие пенсии получают только судьи? А как с госчиновниками?

Відповісти
  • Liza
07.05.21 09:01

У меня 46 лет стажа будет 11августа 2021г., а пенсия 2100..., дочь инвалид детства имеет такую же пенсию...Ветеран труда(ха-ха-ха).Даешь судьям по 20 тысяч пенсии!!!Ура товарищи!!!

Відповісти
  • Анна
07.05.21 12:11

Liza, какие ж 20000? 77000! просто нет слов, одни выражения. Но, надеюсь, доберутся и до них.

Відповісти
  • Оксана
07.05.21 09:52

П....ць, ось куди йде мій ЄСВ. Нафіг воно мені потрібно утримувати суддю.

Відповісти
  • Єва
07.05.21 09:57

"Пенсія (довічне грошове утримання) судді становить зараз 77 387 грн. Її отримують 3556 осіб."
Питання: А за що їм такі пенсії, та ще й довічно. За те, що свої покривають. Внас продажні суди.

Відповісти
  • Ирина
07.05.21 12:33

Ладно, когда работали имели большой оклад, типа " непідкупні", но потом, когда вышли на пенсию, платить в 35 раз выше пенсию, чем рядовым гражданам- несправедливо! Десяти тысячи хватило бы этим чудо-судьям! 

Відповісти
  • Ирина
07.05.21 12:35

Калькулятор посчитал, что  275 миллионов гривен мы платим эти 3775  судьям Нет слов.

Відповісти
  • Оксана
07.05.21 13:21

Ирина, скільки зараз людей можна було вилікувати від ковіду і інших хвороб.....

Відповісти
  • Одесситка
07.05.21 16:56

А пенсия бывшего шахтера со стажем 20 лет работы под землей составляет от 3000 до 6000 (максимум, что мне известно) и то в большинстве случаев через суд. Без комментариев.

Відповісти
  • Марія
07.05.21 17:45

Это опубликовали пенсии олько судей, а госчиновников и бывших депутатов?Там еще больше.

Відповісти