Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.05.21
103055 39 Друкувати

Всі отримувачі житлової субсидії повинні подати нові документи

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 р. № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗВЕРТАЄ УВАГУ!

З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

Просимо усіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

-  через уповноважених осіб територіальних громад (у тому числі старостати) та ЦНАПи;

-  безпосередньо до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад;

-  заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення;

-  через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики.

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Мінсоцполітики звертається до керівників органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування, зокрема міст обласних центрів та міст обласного значення з проханням провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, та доведення до їх відома зазначеної інформації.

Просимо також вжити заходів для упорядкування черговості відвідування громадянами органів соціального захисту населення, ЦНАПів, виконавчих органів територіальних громадян, у тому числі шляхом запровадження талонної системи для прийому громадян у визначений час.

Одночасно інформуємо, що наразі Мінсоцполітики додатково аналізує критерії призначення житлових субсидій, визначені Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (зі змінами), з метою спрощення окремих умов їх призначення.

Що стосується призначення субсидії на підставі рішень комісій, утворених органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування, то з урахуванням внесених змін, понад 98 % випадків, що раніше розглядалися комісіями, відтепер будуть призначатися органами соціального захисту населення самостійно на підставі наданих громадянами документів.

Таким чином, усім цим домогосподарствам, які отримували субсидію за рішенням зазначених комісій, субсидія буде призначена на наступний період безпосередньо органами соціального захисту населення. При  цьому строк розгляду документів у таких випадках скорочується в тричі з 30 до 10 днів.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Олена
17.05.21 08:43

электронный сервис временно не работает.

Відповісти
  • Ганна
18.05.21 16:21

Олена,да,Вы правы((.

Відповісти
  • Ганна
18.05.21 16:20

Олена,

Відповісти
  • Валентина
17.05.21 15:59

Олена,Бумажных бланков тоже еще  нет.  В Днепре талоны не выдают на   оформление субсидий  пенсионерам, так как не знают, когда     появятся бланки   Заявления.  Уже прошла большая половина мая, а    ни у одного человека еще не   приняли Заявления. 

Відповісти
  • Михаил
17.05.21 09:48

Олена,меняют под новую форму заявления и декларации

Відповісти
  • Марина
17.05.21 16:56

Михаил, змінити форму - 1,2 дні. Там вже 2 тижні міняють))))

Відповісти
  • бух
17.05.21 10:03

твари,пенсионерам в разгар пандемии,при карантине надо переться оформять заново субсидию

Відповісти
  • Ирина
17.05.21 11:42

бух, чтобы вымерли досрочно и не надо субсидию назначать!

Відповісти
  • Михаил
17.05.21 11:33

бух,переться необязательно, можно отправить почтой или оформить онлайн

Відповісти
  • ірина
09.08.21 14:35

Михаил,вы уверены что все старики такие продвинутые-оформить онлайн смогут? Это только наш президент так считает-что у нас диджилизацичя сплошная- ну так он вообще темный и далекий от всего что происходит в стране.

Відповісти
  • Виктория
20.05.21 14:53

Михаил, на почту тоже надо идти (есть отправлять бумажные варианты заявлений)

Відповісти
  • Валентина
17.05.21 16:10

Михаил,    если Вы пройдете по ссылке   на оформление  онлайн, то   сильно удивитесь. сайт, временно не доступен.  Вуаля.
 А, пенсионерам в селах или   тем, которые  еле передвигаются по квартире,  какой онлайн?, Нужны ключи   электронные Где они возьмут бланки ,что  бы заполнить и отправить почтой?.   На месте им помогают заполнять работники  соцобеспечения. А, сами многие не видят, не понимают и вообще не способны сами заполнить Заяву и Декларацию.  Не, забывайте , что    90% получателей субсидии это  старики. Хотя,    пусть  теперь "оценят красоту игры", популиста   Зели.   У нас уже  закончилась эпоха бедности. Не заметили? Приглядитесь  получше.

Відповісти
  • Михаил
17.05.21 16:16

Валентина,старикам могут помочь дети, внуки или соседи при их желании На сайте меняют форму заявления и декларации, их можно подать до сентября, субсидию начислять с мая задним числом. Главное не создавать проблему на пустом месте

Відповісти
  • Татьяна
10.08.21 11:33

Михаил, похоже с луны свалился. Не у всех есть дети и внуки. И тем более соседи, которые захотят чужим стариком заниматься.

Відповісти
  • Татьяна
18.05.21 06:25

Михаил, пока оформят "задним числом",человеку придется полгода платить по полной иначе появится задолженность.Неужели трудно было хотя бы бланки подготовить заранее.? Как всегда делается всё через назад.

Відповісти
  • Любовь
18.05.21 00:29

Михаил, а вц не допускаете такой мысли, что не у всех есть дети ? Или живут далеко не рчдои? Соседи?!...не то время, чтобв помогали сосед

Відповісти
  • Надежда
17.05.21 21:16

Михаил,я пенсионерка, моя пенсия 2200 и я помогаю сейчас сину, которого обдурили на работе!!! Сижу на хлебе, молоке, мамалиге. про мясо забила давно . Син работал не официально ! В нашем Измаиле вообще безпредел. 80% молодежи работает неофициально. В руках местного мєра и его дружков весь бизнесс. Покривают друг друга, бизнесс только у них ,их сестер ,братьев, кумов и прочей родни. Никому ничего не докажешь. пенсии детям вообще не светит. Да есть моряки, но єто какая то часть. Остальние нищенствуют.

Відповісти
  • Валентина
17.05.21 17:30

Михаил, Ну, да  . А, оплачивать  коммуналку нужно     за каждый месяц без задержки. Должникам    коммуналки, субсидии не назначают, им отказывыют. Значит, платить нужно  за май и по сентябрь     из пенсии, а потом, получишь субсидию задним числом в октябре .  Это что, проблема на пустом месте? Или  разрешили   накапливать за этот период долги оп коммуналке?

Відповісти
  • Наталья
18.05.21 12:05

Валентина,самое интересное ,что потом всю сумму ,что выплатят задним числом всчитают в доход !

Відповісти
  • бурундук
17.05.21 13:59

Михаил,онлайн и пенсы с бабушкафонами

Відповісти
  • *
17.05.21 12:56

Михаил, пенсионер как раз тот человек, который отправит онлайн)))). Или почтой. Вы, наверное, никогда не видели, когда по-настоящему одинокие бабушки в собезе заполняют свои декларации с помощью инспектора. И при том их пачками отправляют обратно за недостающими бумагами. Вот только почтой они разберутся, что надо. Не у всех есть грамотные дети. 

Відповісти
  • Татьяна
17.05.21 12:21

Михаил, онлайн не работает  сейчас

Відповісти
  • Александровна
17.05.21 12:03

Михаил,хорошо если есть у пенсионеров ноутбук и интернет,да к тому же умеют найти формы бланков.Но наверное не в нашей жизни

Відповісти
  • Оксана
17.05.21 12:09

Онлайн?Не работает система.електронний сервіс "Система попередньої реєстрації документів для призначення житлової субсидії"
за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua
тимчасово припинив свою роботу на прийом документів.

Відповісти
  • 111
17.05.21 12:48

Те саме з карантинною допомогою ФОП на 8 тис. В дії вибиває ваш квед не підлягає , а в мене єдиний 47.99 є в списку. ПДВ відшкодування  реєстри заблокували, тим самим прозвітують що надходження збільшено. Так зроблять з електронними лікарняними, щоб ніхто не одержав. Відправила на перерахунок пенсію (прошло 2 роки) онлайн -  вибило статус помилковий , но не вказано які помилки.  Отак буде із субсидією- відправимо і все пропаде.

Відповісти
  • Ольга
17.05.21 14:27

А почему нет субсидии за апрель?

Відповісти
  • Юлия
18.05.21 12:37

Ольга,уже дали

Відповісти
  • Валентина
17.05.21 15:59

Ольга, Нет финансирования. Так отвечают на горячей линии.

Відповісти
  • 111
17.05.21 16:36

Валентина, так це правда,немає фінансування. В нас в малому населеному пункті, де один одного добре знає -майже половина АТОвців- в них пільга 75 %.Більшість з них не воювали (але були на майдані- це ті що ніколи не хотіли працювати- це я про тих що добре їх знаю), один,два рази відвезли допомогу,яку зібрали по ФОПах там їм видали довідку-чи купили і тут все оформили. Інші  ці що з адміністрації,з поліції які по місяцю там відбули -вони теж уже пільговики- це неймовірне повинно бути фінансування.

Відповісти
  • Олена
17.05.21 14:58

 А вот зачем тогда нужны реестры Минюста, МВС, паспортные, пенсионныЕ и пр хрень, если все равно надо "идентифицироваться" в соцбесе??????. Если хочу (и имею право получить субсидию-государство пусть само проверит мою платежеспособность и наличие собственности), то я обязана просто подать заявление- Я ХОЧУ ПОЛУЧИТЬ! И ВСЕ ! ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ- ДЕЛО ГОСУДАРСТВА. ОНО Ж ТЕПЕРЬ У НАС  ПРОЗОРО!!

Відповісти
  • Елена
17.05.21 17:38

Подскажите пожалуйста, является ли обязательным получение субсидии и пенсии на карту?

Відповісти
  • Дмитрий
17.05.21 18:25

Как всегда идиотизм полный, сервис не работает, красавцы, но вы подавайте, и за апрель ничего не пришло(

Відповісти
  • Татьяна
17.05.21 22:25

У нас очень много липовых чернобыльцев, субсидиантов и прочих. Надо отменить все льготы и дать достойные пенсии и зарплаты. И ещё, почему то нет фокусимщиков. 

Відповісти
  • 111
20.05.21 11:30

Татьяна,  АТОвців,активістів, майданівців липових набагато більше ніж інших і пільга в них 75%

Відповісти
  • Алек андра
19.05.21 15:49

Почему не работает сервис  аы что издеваетесь

Відповісти
  • Андрей К
31.05.21 09:22

Электронная декларация не работает как и 3 года назад. Введите ваш доход, из списка можно выбрать НЕМАЕ, пишет число должно быть больше ноля!!! и еще укажите предприятие где вы получили это НЕМАЕ. Зеленые наркоманы долбаные в смартфоне. Если оставить строчку незаполненной перезванивают из собеса - неправильно заполнено.

Відповісти
  • ОЛЬГА ГУРБА
10.06.21 16:32

Сервис работает!
вот видео как заполнять Оформлення субсидії через сайт Міністерства социальної політики України https://www.msp.gov.ua/
https://youtu.be/-cTzg4i5c3Y
https://youtu.be/kz8xFLC3sfw

Відповісти
  • сергей
17.06.21 11:55

Объясните пож. Если прописан безработный сын то субсидия не пологаетса ? Так мне пришлось выписать и прогнать сына чтоб оформить субсидию. ВОПРОС. ЧТО У вас выросло вместо совести. Мне 75л. живу в Запорожье. 

Відповісти
  • ZZ
10.08.21 11:36

Так говорили, что уже не надо всем массово подавать опять документы, субсидию большинству назначат автоматично!! Теперь что поменялось??

Відповісти