Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.07.21
12233 16 Друкувати

Карантину восени не уникнути, у "червону зону" ми повернемося, - головний санлікар України

Автор: Людмила Жукова, РБК-Україна.

В Україні вже цієї осені можуть повернути карантин і країна знову потрапить до так званої "червоної зони".

Про це головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів у ефірі "Сніданку з 1+1".

Чому можуть повернути "червону зону"?

Другу дозу вакцини від коронавірусу отримали всього 4% українців. У країні за останню добу збільшилася кількість заражень COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров'я не думають, що зараз час розслаблятися.

"Коронавірус не зникає. Україна реєструє на своїй території штам "Дельта". Вже майже сто країн звітують, що" Дельта" викликає великі і швидкі спалахи на території держав", - розповів головний санітарний лікар України.

В українському уряді вже готуються до третьої хвилі коронавірусу. За офіційними прогнозами, вона поверне нас до найсуворішого карантину.

"До червоної зони, я впевнений, ми точно повернемося. Це лише питання часу", - зазначив Кузін.

Медик рекомендує всім українцям не затягувати з вакцинацією.

"Я б радив, фокусувати зараз всі зусилля на тому, щоб вакцинуватися. Восени вже мати свій імунітет", - резюмував головний санлікар.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Люся
26.07.21 09:37

Ясновидящие прям, знают все наперед. Или это просто они рассказывают нам о своих планах? Держать в напряжении народ, в страхе, снижая таким образом их иммунитет. Любой заболеет чем угодно. А своими вакцинами просто убивают. Своих детей пусть вакцинируют!!!


Відповісти
  • *
26.07.21 21:48

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Максим
26.07.21 12:47

Люся, "А своими вакцинами просто убивают"       много фактов смертей от вакцин?

Відповісти
  • Валентина
28.07.21 16:00

Максим, много или мало но они есть, и именно после вакцинации.

Відповісти
  • ����
26.07.21 12:55

Максим, Из моих дальних родственников есть один человек, после второй дозы. Мало вам?

Відповісти
  • Лариса
26.07.21 17:02

����, я Вам сочувствую, но для понимания -  вот прямо доказана связь вакцинирования и смерти вследствие её?

Відповісти
  • антифашист
26.07.21 10:29

вакцинированные не болеют, вирус не переносят? вакцинация должна быть безопасной

Відповісти
  • антифашист
26.07.21 11:01

Зарплати платити нічим — за місяць борги перед медиками зросли в 2,5 рази
https://www.vz.kiev.ua/zarplaty-platyty-nichym-za-misyats-borgy-pered-medykamy-zrosly-v-2-5-razu/?fbclid=IwAR2IK8ORJ46ln3O_hz6EzPj62myW0dp_QX5e0yFNo9AT0rULusqz5XQNsKQ

лечить будет некому ((

Відповісти
  • Людмила
26.07.21 13:23

Я свого сина другокласника на період локдауну привезу головному санітарному лікарю на виховання, щоб уникнути необхідності замикати  його  на  10 годин в день вдома.  Попри обіцянки не закривати школи для 1 - 4 класів, школа не працювала, я посивіла, дитина втратила психічну рівновагу.  А  можновладці жирують.

Відповісти
  • Наталья
26.07.21 14:15

Людмила, я очень с Вами солидарна на время карантина передать детей чинушам из МОЗ.  :)  Только боюсь, что дети наши от общения с этими выскочками на должностях ничему, к сожалению, достойному не научатся. Там же ни ума, ни фантазии, сплошное приспособленчество. 
А вот качеством работы преподавательского состава школ министерству образования заняться очень бы не помешало. Наплевательское и формальное отношение основной массы преподавателей к своей работе во время карантина просто зашкаливает.  Директора школ покрывают творящееся безобразие, т.к. дефицит пед.кадров. Но вот кто мешает после карантинов проводить опрос родителей относительно качества получаемых от школ услуг. 

Відповісти
  • Андрей
26.07.21 15:05

Наталья, если бы опрос на что то влиял, хотя бы на зарплату. У нас он в школе есть и что... Во время карантина, половины уроков нет, летом наняли репетитора по математике... какой то кошмар...  

Відповісти
  • Амненравица
26.07.21 16:21

А мне нравится. Езди себе по пропуску спокойно. Метро полупустое. Народу мало. Даже в офисе половины нет. Красота. 

Відповісти
  • *
26.07.21 20:48

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Александр
27.07.21 00:05

Цены поднимаются. ОПЗЖ грозит чуть ли не восстанием. Вот и причина для карантина от зелёнок, боятся народа твари.

Відповісти
  • Виктория
27.07.21 09:43

Александр,шо ви мелете, ніхто вас не боїться. У нас такий народ, що на повстання підуть якщо ОПЗЖ заплатить 

Відповісти
  • Бухгалтер ОПЗЖ
27.07.21 14:21

Ага, щаз. В цьому році в бюджеті ОПЗЖ утримання голодранців не передбачено.  

Відповісти