Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.08.21
5996 12 Друкувати

Адаптивний карантин в Україні планують продовжити ще на два місяці

Міністерство охорони здоров’я пропонуватиме Кабінету Міністрів подовжити карантинні обмеження на території України ще на два місяці, передає кореспондент Укрінформу.

Про це журналістам сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Ми розпочали підготовку до нового навчального року спільно з МОН, готуємося, що буде з освітнім процесом, коли будуть вводитися додаткові карантинні обмеження. Сьогодні в Україні продовжує діяти адаптивний карантин. Зараз він до кінця літа, але попередньо ми проговорили з урахуванням тієї епідситуації, яку бачимо сьогодні в європейському регіоні. В Україні також треба буде подовжити як мінімум на два місяці, що ми найближчим часом ініціюватимемо перед Кабінетом Міністрів” - сказав Ляшко.

Він додав, що у випадку, якщо на території країни збережеться зелений рівень епідемічної небезпеки, освітній процес розпочнеться без будь-яких карантинних обмежень, лише з тими карантинними правилами для всіх громадських закладів.

У випадку, якщо та чи інша область переходитиме на інший рівень епіднебезпеки, освітній процес буде продовжуватися, але тільки у разі вакцинації 80% освітян у кожному конкретному закладі освіти.

За словами Ляшка, лише в деяких регіонах освітян вакциновано більше ніж 50%.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юлия
10.08.21 07:29

Готовят всех опять закрыть.Дети тупеют от дистанционного обучения. Прогноз погоды на два дня вперёд не могут правильно спрогнозировать, а в начале лета уже знали, что осенью будет полный Пиз...ц

Відповісти
  • Да
10.08.21 09:05

Юлия,Так они тарифы подымают . Вот Вам и прогноз.

Відповісти
  • Алла
10.08.21 08:16

А навіщо їм розумні? Ви, що досі не зрозуміли, вкрай необхідні ДАУНИ. Інакше ніяк не можна. При їхньому рівні Q!!!!!!!! 

Відповісти
  • SHADOW
10.08.21 08:39

мартышки, все повторяют...или хозяева так сказали?

Відповісти
  • Анна
10.08.21 12:18

SHADOW, хозяева 

Відповісти
  • 0-0
10.08.21 08:54

Ну как-бы было сразу ясно, что этот бред не на 1 год затянется, минимум на 2, а то и 3. Вот пожинаем плоды. Через 2 месяца еще продлят, потом еще. И так пока либо все вакцины не чипируют, либо не введут жесткие меры по истребелению народонаселения.
Дельта, потом альфа, потом еще какая-нибудь хрень. У них вариантов  в запасе дохрена и трошки, эспериментируют... Только вот не над мышками лабораторными, а над ЧЕЛОВЕКАМИ. Человеки людьми станут после того, как 1) привьют иммунитет ко всякого рода ослам в львиных шкурах, 2)перестанут верить, что однажды добрый волшебник всё изменит и всем станет жить лучше.
Короче, разглагольствовать можно бесконечно. Как и пудрить мозги.

Відповісти
  • Виктория
10.08.21 10:06

Такое впечатление,что текст писал Кличко,особенно первый абзац прямой речи,предложения не законченные,мысли видать путанные.

Відповісти
  • Олена
10.08.21 10:10

0-0, нажаль, так воно і є! шкода, що далеко не всі це розуміють, а свято вірять в "вакцину" без чіпів і в безмежну турботу держави про нас.

Відповісти
  • Наталя
11.08.21 10:07

Олена, Всі дурні- одна ви розумна, ідіть в депутати рятувати країну

Відповісти
  • Ия
10.08.21 19:38

Moderna заработала $3 млрд на продаже вакцин от COVID-19 за квартал (с) собственно причина  всей этой вакцион. компании, о здоровье граждан речь не идет

Відповісти
  • Светлана
11.08.21 07:28

Ия, так это было сразу ясно и понятно,фармацевтические монстры хорошо заработали.

Відповісти