Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.08.21
16573 15 Друкувати

Уряд продовжує карантин до жовтня

На засіданні Кабінету Міністрів України 11 серпня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року.

За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, поточна епідемічна ситуація повністю контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус.

«Міністерство охорони здоров'я готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем, за даними МОЗ, складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі», - відзначив Прем’єр-міністр.

Також очільник українського Уряду розповів, що за минулий тиждень в Україні зробили майже 1 млн щеплень.

«Будемо й надалі прискорювати темпи вакцинації. Вакцина у нас є в достатній кількості, аби кожен бажаючий міг отримати захист. Поставки відбуваються регулярно, як за рахунок державного бюджету, так і у вигляді допомоги від наших міжнародних партнерів», - наголосив Денис Шмигаль.

За матеріалами КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
11.08.21 13:21

Сразу было понятно. Можно было не тянуть кота за одно место.

Відповісти
  • Наталья
11.08.21 13:21

такое впечатление что это делается только для того что б продлить сроки проверок

Відповісти
  • Елена
11.08.21 14:08

а что только на 1 месяц - на сентябрь??? раньше по два месяца накидывали

Відповісти
  • *
11.08.21 15:40

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Марина
11.08.21 15:25

Елена, потому что в октябре введут локдаун... 

Відповісти
  • ...
11.08.21 16:01

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Марина
11.08.21 15:22

Цікаво, а що з 1 жовтня віруса вже не буде?

Відповісти
  • Грошей не буде!
11.08.21 16:17

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Алла
12.08.21 08:04

Карантин у нас як і військовий збір -  тимчасово - постоянно !!!!!

Відповісти
  • Бухгалтер
12.08.21 08:49

Инфляция во всем мире сейчас, что удивляться, даже в Мировых эмиссионных центрах инфляция, Европа и сша 

Відповісти
  • Икс
12.08.21 08:51

Одно радует - это отмена админ штрафов во время карантина.

Відповісти
  • Виктория
12.08.21 09:50

Икс,как раз админ не отменили

Відповісти
  • Мимо проходила
12.08.21 09:34

Икс,соцстрах админ выдал 136 грн в июне

Відповісти
  • Олена
12.08.21 12:20

"Будемо й надалі прискорювати темпи вакцинації. Вакцина у нас є в достатній кількості, аби кожен бажаючий міг отримати захист". Цікаво, як вонизібрались захищати від нових штамів? Їм аби вакцинувати...

Відповісти
  • Александр
12.08.21 21:25

Лукошенко рассказал и про лечение от короновируса. Что-то про єто никто не вспоминает. В его речи было.-
Создали в Минске 950 бригад скорой помощи. Заболевшие лечились дома. Лекарствами от государства которые Лукашенко звонил закупил и привёз из Китая и Японии. Кому становилось хуже в больницу под кислород и лечение. Когда лучше - в санаторий на месяц. 2% из санатория возвращались в больницу.
Единственная Страна в Мире Беларусь не вводила лохдаун. Ещё и Швеция, но там последствия (по словам Лукашенко).
Стоит всю пресс-конференцию посмотреть. Укр-правителя всё врут. Кулеба и прочие Дробовичи прирождённые обманщики, поэтому и при должностях.
Из-за этого и наезд на Беларусь, даже от Расии, за то что сделали как надо, а не как прописал создатель вируса.
В Украине тоже такое бывало в конце 1960-х холера, гораздо хуже короновируса.

Відповісти