Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.08.21
3899 9 Друкувати

Тариф на електроенергію для населення буде знижено, – Денис Шмигаль

За ініціативи Президента Володимира Зеленського, тариф на електроенергію для домогосподарств, які споживають менше 250 кВт на місяць, буде знижено до 1,44 грн за кВт/год. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 11 серпня.

Очільник Уряду зазначив, що для домогосподарств з місячним рівнем споживання більше 250 кіловат тариф на електроенергію залишиться без змін. «Для тих українських родин, які споживають більше 250 кВт на місяць ціна залишається без змін – тобто 1 гривня 68 копійок», - повідомив Глава Уряду. Нові правила почнуть діяти з 1 жовтня 2021 року.

Прем’єр-міністр також зупинився на питаннях щодо тарифів на газ. «НАК «Нафтогаз» запустив тарифний план «Комфортний сезон». За цим планом кубометр газу буде коштувати 7,96 грн з ПДВ незалежно від того, якою буде ринкова ціна на біржах. Тарифний план діє з 1 жовтня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Це дійсно дуже вигідна пропозиція, адже ми бачимо, що ціни на газ на європейських біржах майже досягли 20 гривень за кубічний метр блакитного палива», - заявив Прем’єр-міністр України.

Денис Шмигаль також додав, що НАК «Нафтогаз» пропонує вигідний тариф для комунальних підприємств, які забезпечують населення теплом та гарячою водою. «Можна на рік зафіксувати тариф і платити по 7 гривень 42 копійки за кубометр газу. Закликаю місцевих керівників не гаяти час і скористатися вигідними пропозиціями, які дозволять їм збалансовано вирішити питання з тарифами на тепло, які вони тепер встановлюють», - підсумував очільник Уряду.

За матеріалами КМУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Виктор
12.08.21 07:46

Сначала сделай людям плохо,  а потом оставь как было и ты "покращуватель"

Відповісти
  • Анна
12.08.21 16:45


Виктор, щедрости нашего президента нет предела.Умелец по замыливанию глаз и по вешанию лапши на уши

Відповісти
  • Наталія
12.08.21 08:57

Это такая прелесть :). Но у большинства памяти ровно на неделю назад. Хто вспомнит что сначала эти деятели для 100 кв повысили с 0,9 до 1,68? Наша бубочка исключительно про народ думает. Кстати, а что с ценой для домов с электроотоплением?

Відповісти
  • Марина
12.08.21 09:23

И это:
- при росте цен на основное топливо на ТЭЦ - уголь, мазут, газ - примерно от 50 до 150% пос равнению с летом 2020
- при долгах Энергоатома более 2 млрд. гривен
- при долгах украинского государства перед теми, кто производит "зеленую электроэнергию" (там разные цифры называют, от 5 до 10 млрд. гривен)
При этом цена на эл.энергию для промышленных предприятий - пока не установлена, называются цифры от 6 до 8 гривен за квт/ч
У меня только один вопрос - А ЗА ЧЕЙ СЧЕТ ЭТОТ АУКЦИОН НЕВИДАННОЙ ЩЕДРОСТИ????
Откуда  планируется взять гроши, чтобы покрывать разницу между ценой закупок газа и другого топлива на рынках Европы и России и той ценой, по которой эл.энергию и газ будут поставлять населению????????
Напечатают деньги?  Такая щедрость не может продлиться вечно - государство обанкротится
Значит - надо продержаться несколько месяцев до... до чего? 

Відповісти
  • Инесса
12.08.21 13:48

Марина, надо продержаться несколько месяцев до... до чего? -
Ясно-понятно всем,что потянут три месяца до очередного повышения с нового года. А вообще это "понижение" цены выглядит комедийно .
Посчитаем как те кроты: 9 месяцев по 1,68грн при потреблении 100 квт.ч+3месяца по 1.44 (по новой цене) *100 квт.ч =1944 делим на 12 мес. Получаем среднемесячную цену по 2021 году 1.62 грн. Сильно снизили цену ? Прям королевский подарок в 6 коп.! Зато сколько пиара!

Відповісти
  • Андрей
12.08.21 10:20

Марина,100% вы правы

Відповісти
  • Наталія
12.08.21 09:31

Марина, тю, Вы шо не знаете - он же с олигархами борется, поэтому банкет за счет олигархов :)

Відповісти
  • SHADOW
12.08.21 13:39

шмыгаль ставленник ахметова, и будет снижать стоимость в убыток патрону? угля на тец мало, запасов сделать нет времени, стоимость угля возрастет. дтеки считают тарифы слишком низкими и на фоне этого снижение? не у всех однушка и проживает в ней 1 человек. семья из двух человек с учетом всех приборов ну никак меньше 300 не напалит. а если еще елктропечи и горячая вода через бойлер. а отопление у кого електричество?

Відповісти