Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.08.21
1168 8 Друкувати

МОЗ розробило стікери для щеплених від COVID-19 колективів

Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що організовані колективи, які мають щонайменше 50 охочих зробити щеплення від COVID-19, можуть замовити виїзд мобільної бригади з вакцинації до себе.

А для того, щоб відзначити організації, які вже скористалися цією можливістю, та закликати інших зробити так само, МОЗ розробило серію наліпок.

Яскраві стікери з написами “Ми вакциновані від COVID-19”, “У нас безпечно!”, “Давай і ти!”, які можна розклеїти на вході та в самих приміщеннях, де працюють вакциновані колективи, сповіщатимуть про те, що тут піклуються як про співробітників, так і про відвідувачів.

Макети наліпок можна завантажити та видрукувати за посиланням.

Нагадаємо, що залишити заявку на щеплення співробітників мобільною бригадою можна за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19. Детальніше про процедуру запису читайте за посиланням.

Якщо охочих вакцинуватися менше за 50, то вони можуть записатися на щеплення до центрів вакцинації чи пунктів щеплень за контактними телефонами чи онлайн. Перелік і контакти пунктів та центрів можна знайти на list.covid19.gov.ua або за номером 0 800 60 20 19.

І пам’ятайте, вакцини від COVID-19 захищають від тяжкої хвороби та рятують життя!

За матеріалами МОЗ
Коментарі
  • *
24.08.21 10:28

На лоб себе приклейте свои стикеры. Предлагаю бойкот подобных ярлыков.

Відповісти
  • **
24.08.21 11:59

"Сегрега́ція (лат. segregatio — відділення) — різновид дискримінації, який полягає у фактичному чи юридичному відокремленні в межах одного суспільства тих суспільних груп, які вирізняються за расовими, гендерними, соціальними, релігійними, мовними чи іншими ознаками, та в подальшому законодавчому обмеженні їхніх прав."

Відповісти
  • ***
24.08.21 12:01

"Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками..."

Відповісти
  • Надежда
24.08.21 15:55

Магазин, продавцы, припустим,  провакцинированы, а покупатели?
Офис, сотрудники провакцинированы, а с кем в лифте едешь знаешь?
Так что лепить можно за задний карман джинсов.

Відповісти
  • Лариса
25.08.21 16:27

Надежда, так! і зняти всі наліпки про розрахунки карткою, про відзнаки туристичних ресурсів (як то букінг чи тріпедвайзор), про відзнаки і нагороди. Як це у когось є таке, а в інших нема?? 
Чи це інше і не можна порівнювати з наліпкою про те, що хтось подбав про себе і навколишніх?)

Відповісти
  • Людмила
24.08.21 17:10

Фашисты лепили шестиконечную звезду на окна, двери, где проживали или делали бизнес евреи. После этого их сторнонились, закрывали перед ними двери- бывшие соседи, бывшие друзья.... Это очень страшно)())))))..... 
Не находите сходство?
 

Відповісти