Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.08.21
3112 0 Друкувати

«Подаємо бенефіціарів». Як бути, якщо в бенефіціара змінилася адреса?

Автор: Казанова Марина, податковий експерт, CAP.

Кампанія «подання бенефіціарів» (з 11.07.2021 р. по 11.10.2021 р.) у розпалі. Зда­ється, що до її закінчення часу ще вдосталь. Але багато хто натикається на перешкоду у вигляді зміни адреси місця проживання бенефіціарів. І тут виявляється, що часу то залишилося не так вже й багато1.

1 Так, є законопроєкт, що передбачає істотне продовження цього строку (див. статтю «Бенефіціарні зміни»: поки тільки в проєкті!» у журналі «Бухгалтер 911», 2021, № 31). Але, знову-таки, це усього лише законопроєкт. Перспективи його прийняття туманні.

Розпочнемо з того, що місце проживання бенефіціара — це обов’язкова інформація, яка повинна міститися в ЄДР (п. 9 ч. 2 ст. 9 Закону про держреєстрацію2).

2 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 р. № 755-IV.

Далі вже конкретні ситуації.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів
Я вже передплатник

Спеціалізоване видання для бухгалтера комерційної організації та приватного підприємця.

199 грн/
місяць
Купити
Коментарі
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
55688 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам