Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.08.21
7845 8 Друкувати

Коли в Україні можуть ввести новий локдаун: в МОЗ назвали термін

Головний державний санлікар України Ігор Кузін спрогнозував, що вже в листопаді цього року можуть знову ввести локдаун.

"За тим сценарієм, за яким ми зараз рухаємося, новий локдаун можуть ввести орієнтовно в листопаді", – сказав представник МОЗ.

Як зазначив Кузін, зараз найгірша ситуація з поширенням коронавірусу спостерігається у східних і західних областях України, там фіксують дещо більше хворих, ніж в інших регіонах країни.

Нагадаємо, що раніше очільник МОЗ повідомив, що люди з сертифікатами про вакцинацію зможуть відвідувати публічні місця навіть у разі локдауну.

За матеріалами Коронавірус у регіонах
Коментарі
  • Ірина
27.08.21 10:00

Для чого відвідувати публічні місця, навіть, у разі локдауну? Чи є в тебе той сертифікат, чи немає - небезпека захворіти від того не зникне. Для чого лікар говорить таку дурню? Адже вакцинована людина також може захворіти. Локдаун вводиться для того, щоб зменшити контакти. Люди хочуть жити нормальним життям, як раніше, і тому дослухаються цих "порад" і підуть розповсюджувати той вірус, хай йому грець.

Відповісти
  • покращення
27.08.21 11:56

Ірина,. Локдаун вводиться для того, чтобы больше народа отправить, подальше, если бы они боялись. то не устраивали бы эти массовые  развлекалки

Відповісти
  • Ия
27.08.21 10:09

где бы подробнее узнать, кто им пишет эти сценарии, по которым они рухаются)

Відповісти
  • Наталья
27.08.21 13:11

Смысл вакцины и сертификата, если ты являешься носителем этого вируса? И, выезжая, по путевке в украинские здравницы ты все равно сдаешь пцр-тест....маразм крепчает..сертификаты на 6 месяцев

Відповісти
  • Карпенко
27.08.21 15:42

Наталья, сертификат на год!

Відповісти
  • Ірина
28.08.21 15:28

Карпенко, у додатку "Дія" зазначено до 31.12.2021

Відповісти
  • Ірина
27.08.21 15:47

Карпенко, а через год что? Повторная вакцинация? Или он автоматически продляется? Или ещё пока неизвестно?

Відповісти