Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


10.09.21
4511 6 Друкувати

Показові рейди: головний санлікар анонсував заходи з контролю масочного режиму

Автор: Артем Горовенко, РБК-Україна.

Українські правоохоронні органи проводитимуть показові рейди для контролю масочного режиму. Зокрема, на об'єктах критичної інфраструктури.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна медичній експерту ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій.

За його словами, поліція проводитиме такі рейди, оскільки норми прописані в кожній зоні епідемічної небезпеки.

"Ми будемо починати з показових рейдів. Ми розуміємо, що в аеропорту "Бориспіль" зараз не контролюється абсолютно нічого. Тому ми будемо вводити механізм таких рейдів на критичні об'єкти", - зазначив Кузін.

Він також додав, що на сьогодні готуються більш жорсткі заходи з контролю використання засобів індивідуального захисту.

Коментарі
  • Ирина
10.09.21 08:53

Пора заканчивать с намордниками! Можно обязать вісшую касту их носить, что-бы сразу было видно что это депутат или олигарх!!! 

Відповісти
  • Бах
10.09.21 10:00

"....в аэропорту "Борисполь" сейчас не контролируется абсолютно ничего..." Серьёёёзно?
А ничё, что вообще нигде это не контролируется.  Или Кузин кроме аэропорта нигде не бывает и ничего не видит

Відповісти
  • Ольга
10.09.21 10:24

Бах, у него там видимо офис, чтобы можно было быстро слинять из страны

Відповісти
  • Ирина
10.09.21 11:29

только что посмотрела прямой эфир с Верховной Рады, так вот... депутаты не соблюдают масочный режим!!! Большая половина без намордников!!!

Відповісти
  • Влад
10.09.21 13:41

Ирина, и эти люди учат кого-то жить...

Відповісти
  • Александр
10.09.21 18:46

Первую заразу депутатишка привёз. Сейчас твари вернулись с очагов заражения и распространяют. Рассадить их по клеткам на 2 оставшиеся года, и заразі не будет.

Відповісти