Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.09.21
6211 13 Друкувати

В Україні встановлять спецкамери для контролю за дотриманням карантину

Автор: Анастасія Рокитна, РБК-Україна.

В Україні посилять контроль за дотриманням карантинних обмеження. У торговельних центрах на рівні областей встановлять спеціальні камери для моніторингу. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на інтерв'ю головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна для видання "Ліга.net".

За його словами, у разі погіршення епідеміологічної ситуації будуть доволі часті візити до областей. Кузін повідомив, що будуть проводити виїзні засідання комісії ТЕБ і НС на рівні областей.

"Будуть встановлені спеціальні камери у торговельних центрах на рівні областей країни, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, чи дотримуються соціальних дистанцій", - повідомив він.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталия
15.09.21 09:03

смешно, денег отмыть на камерах нужно?

Відповісти
  • SHADOW
15.09.21 09:04

млин некуда денег деть. дайте их мне ))

Відповісти
  • Ирис
15.09.21 10:47

SHADOW, да тут каждому украинцу хватит))))) 

Відповісти
  • Оксана
15.09.21 09:29

Пип*. Лучше  б эти деньги потратили на лечение онкологии у людей да инфаркты.  

Відповісти
  • 9991
15.09.21 09:37

поставили б побільше камер на дорогах, вже б країна озолотилася на штрафах за порушення ПДР і смертей від ДТП поменшало :(

Відповісти
  • Ирина
15.09.21 09:54

Ласкаво просимо в "цифровий рай"!!!

Відповісти
  • Ирис
15.09.21 10:47

Какие маски, какая дистанция???? Они что с ума сошли????? Когда у этих людей появится собственный ум???? Какие "порядки" они оставят своим детям?????

Відповісти
  • Лара
15.09.21 12:11

Стесняюсь спросить: Чья фирмочка получила подряд-откат?

Відповісти
  • Елена
15.09.21 12:18

в маршрутках поставьте! вот тогда будет цирк....

Відповісти
  • Ирис
15.09.21 13:20

Елена, у себя в кабинетах пусть поставят  и транслируют на всю Украину в прямом эфире!

Відповісти
  • Ирина
15.09.21 14:08

Ирис, хорошая идея включить прямую трансляцию с кабинета президента или мера Киева в режиме реального времени. 

Відповісти
  • Дмитрий
15.09.21 16:07

А в торговых центрах щас мало камер?!?!

Відповісти
  • Елена
15.09.21 17:48

Дмитрий,они же не специальные!)

Відповісти