Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.09.21
900 0 Друкувати

Чи відмовлять в реєстрації АН, якщо у отримувача пального немає зареєстрованих резервуарів або місткість резервуарів не відповідає обсягам пального, що реалізується?

Чи є підставою для відмови в реєстрації акцизної накладної відсутність у отримувача пального зареєстрованих резервуарів (або невідповідності місткості резервуарів обсягам пального, що реалізується)?

Відповідно до ст. 230 ПКУ, платники податку - розпорядники акцизних складів зобов’язані зареєструвати:

► усі розташовані на акцизних складах резервуари, введені в експлуатацію, витратоміри-лічильники та рівнеміри-лічильники у розрізі акцизних складів - в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі (далі – Єдиний реєстр);

► усі акцизні склади – в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – СЕАРП та СЕ).

Контроль здійснюється по достатньому обсягу резервуарів, зареєстрованих в Єдиному реєстрі, на акцизному складі, на який відвантажується пальне, а саме, достатній обсяг розраховується, як різниця між загальним обсягом резервуарів, які зареєстровані в Єдиному реєстрі, та залишків пального, які за даними СЕАРП та СЕ, знаходяться на такому складі.

Отже, у разі відсутності інформації, зокрема, по резервуарах, а також у разі перевищення обсягу отримання, зазначеного в акцизні накладній, достатнього об’єму зареєстрованих резервуарів на акцизному складі, у реєстрації такої акцизної накладної буде відмовлено.

За матеріалами Категорія 114.11.03 «ЗІР»
Коментарі
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Як працюватиме заборона виїзду директора за кордон ...
3573 0
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам