Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.10.21
1120 0 Друкувати

Право застосування цьогорічної податкової знижки в наступні податкові роки

Податкова знижка: Чи переноситься право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?

Відповідно до п.п. 166.4.3 ПКУ якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

За матеріалами ГУ ДПС у Чернівецькій області
Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам